Jump to content
Forum rolnicze
SKYEYE

odszkodowanie za zniszczenia

Recommended Posts

Firma z Torunia robi nalot dronem i wykonuje aktualne mapy dla rolników. Właśnie na ich podstawie gdzie z góry wszystko dokładnie widać można wyznaczyć powierzchnie upraw czy szkód np przy staraniu się o odszkodowanie za szkody spowodowane przez zwierzynę czy klęski żywiołowe. Dodatkowo masz szczegółowy plan całego terenu przez co można uniknąć zbędnych wydatków przy opracowaniu map nawożenia gdzie wszystko dokładnie wyliczysz

http://skyeye.com.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Zajmując się sprawami z dziedziny odszkodowań bardzo często napotykam na problem związany z brakiem wypłaty kwoty odszkodowania adekwatnej do szkody.
Drodzy Państwo każdy z Nas ma prawo nie zgodzić się z kosztorysem lecz często tego nie wiemy lub Towarzystwa odmawiając wypłaty większej kwoty informują, że możemy iść do Sadu. Większość z moich klientów nie poszło do Sądu bojąc się kosztów i nie mając wiedzy ile mogą otrzymać odszkodowania a poza tym myślą , że koszty przerosną kwotę, którą mogą otrzymać. Otóż jest sposób na sprawdzenie czy kwota otrzymana jest właściwa. Dokumentami potrzebnymi do weryfikacji są kosztorys, decyzja Towarzystwa o przyznanej kwocie, oświadczenie sprawcy kolizji ub notatka policyjna. Jestem wstanie zweryfikować Państwa szkody bez ponoszenia kosztów po weryfikacji otrzymacie Państwo możliwość podjęcia decyzji co dalej. Ciekawe jest to, że możemy się cofnąć do spraw do trzech lat wstecz nie posiadając już samochodu.

Pomagam osobom poszkodowanym w rolnictwie i nie tylko jeżeli chodzi o szkody osobowe. Jeżeli ktos z Państwa ma problem odnośnie szkód powstałych w gospodarstwie zapraszam do rozmowy.  Moge pomóc w kwestii szkody osobowej( uszcerbek na zdrowiu), rzeczowe ( pojazdy mechaniczne, ciągniki, kombajny inne maszyny objęte ubezpieczeniem OC), weryfikacja kosztorysu z otrzymanego wcześniej odszkodowania do trzech lat wstecz.  Wypadki śmiertelne- pomoc rodzinom osób poszkodowanych w zdobyciu finansów w kwestii renty dla dzieci, odszkodowania, zadośćuczynienia. Pomoc finansowa osobom opiekującym się poszkodowanym z ciężkimi obrażeniami ciała.

 

Towarzytstwa Ubezpieczeniowe często zaniżają kosztorysy i nie wypłacają kwot adekwatnych do szkody lub uszczerbku poszkodowanemu. Darmowa weryfikacja i analiza wypłąconych odszkodowań daje szanse na zyskanie dodatkowych pieniędzy , które leżą w Towarzystwach ubezpieczeniowych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze swojej możliwości i nie ma wiedzy o zmieniających sie przepisach pawa odnośnie odszkodowań.

 

Serdecznie zapraszam do konwersacji w powyższych kwestiach, chętnie podpowiem co można zrobić jak działać dalej.

 

Pozdrawiam

Teresa Rogalska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błąd diagnostyczny odszkodowanie to rekompensata przyznawana pacjentom, którzy doznali szkód w wyniku nieprawidłowej diagnozy medycznej. Niewłaściwe postawienie diagnozy może prowadzić do opóźnienia leczenia lub zastosowania nieodpowiednich terapii, co w konsekwencji może skutkować pogorszeniem zdrowia lub zaostrzeniem choroby. Poszkodowani pacjenci mają prawo do dochodzenia swoich praw do odszkodowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inwestycje deweloperskie w Bydgoszczy dynamicznie się rozwijają, oferując nowoczesne rozwiązania mieszkaniowe i komercyjne. Deweloperzy projektują innowacyjne budynki zgodnie z najnowszymi standardami energooszczędności i designu. Ich oferta obejmuje zarówno luksusowe apartamenty w centrum miasta, jak i nowoczesne kompleksy mieszkalne w otoczeniu zieleni. Inwestycje deweloperów stanowią odpowiedź na rosnące potrzeby rynku nieruchomości w regionie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×