Jump to content
Forum rolnicze

Recommended Posts

Cześć, czy są tu osoby które zdecydowały się na panele winylowe samoprzylepne na ścianę ? Spora część osób poleca to rozwiązanie, wskazuję na tani materiał oraz wytrzymałość. Dodatkowo, takie panele oferują szeroki wybór wzorów i tekstur, dzięki czemu będziemy mieli możliwość dopasowania ich do stylu mieszkania. Chętnie poczytam zdanie innych osób, a więc zachęcam do dyskusji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Latem mam zamiar przeprowadzić remont w moim mieszkaniu. Chciałbym wprowadzić kilka zmian w meblach i odświeżyć ściany nowym kolorem. Obecnie jestem w fazie poszukiwania inspiracji, aby zdecydować, na jakie kolory się zdecydować. Szczególnie nie umiem wybrać pokoj na poddaszu jakie kolory dać. Bo skosy to chce żeby jakoś optycznie chociaż pomieszczenia zyskały dzięki malowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też przy ostatnim remoncie postawiłam na fototapety i z polecenia mojego kolegi zamówiłam te z https://tappy.pl/produkt/fototapeta-las-we-mgle-2/ sa one bardzo dobre jakościowo a do tego w fenomenalnych cenach przez co bardzo zaoszczędziłam na moim remoncie a efekt jest właśnie taki jak chciałam. Polecam wam zaglądnac na ich stronę ponieważ warto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remont to dość odpowiedzialne przedsięwzięcie, dlatego warto się nad tym bardzo dobrze zastanowić i korzystać z jak najlepszych materiałów. Ja zastanawiam się nad użyciem perlitu https://perlit24.pl/oferta/perlit-ekspandowany/ . Perlit to naturalna skała wulkaniczna, w której podczas powstawania zamknięte zostały spore ilości wody. Czy ktoś z was korzystał z tego minerału?

Share this post


Link to post
Share on other sites


Dobra, pianka poliuretanowa rodzaje , która dostępna jest w każdym dobrym sklepie z materiałami budowlanymi, przyda się osobom, którym zależy na czasie podczas remontu. . To materiał ,który nadaje się np. do elementów wykonanych z PCV, pianka bardzo dobrze przylega i jednocześnie bardzo szybko wiąże, co ma duże znaczenie, jeśli chcemy wykonać sporo prac. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybór koloru farby do ściany jest bardzo indywidualny i zależy od preferencji estetycznych oraz stylu wnętrza. Warto zwrócić uwagę na oświetlenie w pomieszczeniu, aby dobrać kolor, który będzie wyglądał dobrze zarówno w świetle naturalnym, jak i sztucznym. Zobaczcie sobie dulux aranżacje, może któryś kolor Was urzeknie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio podczas remontu mojej kuchni natknęłam się na niesamowite miedziane płytki backsplash oraz metalowe płytki ścienne. Muszę przyznać, że ich unikalny design i artystyczne wykonanie po prostu mnie oczarowały! Teraz moja kuchnia zyskała zupełnie nowy wyraz - jest pełna wyrafinowania i stylu, o którym wcześniej nawet nie marzyłam. Te miedziane i metalowe płytki nadały całemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i uroku. Czy ktoś z Was już miał okazję korzystać z takich płytek w swoich aranżacjach? Chętnie poznam Wasze doświadczenia i opinie. A jeśli ktoś szuka inspiracji lub chce zobaczyć te piękne płytki, podrzucam Wam link do sklepu, gdzie je znalazłam: https://www.copperandcraft.com/blog/ - naprawdę warto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naświetlacz LED 100W to potężne i wydajne źródło światła, które znajduje szerokie zastosowanie zarówno w przestrzeniach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Dzięki swojej wysokiej mocy, może skutecznie oświetlić duże obszary, takie jak parkingi, place publiczne czy boiska sportowe. Dodatkowo, zaawansowane diody LED pozwalają na znaczną oszczędność energii w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła. Trwała konstrukcja naświetlacza LED 100W zapewnia niezawodność i długą żywotność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się jaka farba gruntująca najlepsza? Wiem, że wybór najlepszej farby gruntującej zależy od rodzaju powierzchni, którą będę malował a także od rodzaju farby i na tym moja wiedza się kończy. Może mi coś doradzicie w tym temacie? Jest na forum ktoś kto ogarnia takie tematy i może poleci mi jakies konkretne produkty gurntujące albo po prostu coś więcej mi doradzi na ich temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli czeka Was generalny remont, to być może jest czas na przemyślenie skorzystania z usług firmy Velit System. Na stronie https://velit.pl/ można zauważyć, że firma posiada wyspecjalizowanych fachowców zajmujących się między innymi:

- wentylacją,

- klimatyzacją,

- rekuperacją,

- pompami ciepła,

- serwisem. 

Firma Velit System zajmuje się sprzedażą urządzeń, ich dokładnym montażem oraz ewentualnym serwisem na terenie Lublina i okolic. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie czeka właśnie taki generalny remont ale nie w domu tylko na zewnątrz... czekamy tylko na cieplejsze dni i zaczynamy. Może podpowiecie mi od razu jaka biała farba na zewnątrz sprawdzi się najlepiej ? byłam ostatnio w markecie budowlanym i widziałam, ze w ofercie Dulux można znaleźć tego typu produkty w konkurencyjnych cenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planuję remont samodzielnie i chciałbym zapytać Was, gdzie najczęściej szukacie pomysłów i inspiracji do prac remontowych? Czy macie swoje ulubione strony, blogi czy fora, które są dla Was niezastąpione? Z mojej strony polecam https://retgir.pl/ - to miejsce, które mnie nie raz zainspirowało. A może Wy macie swoje sprawdzone źródła inspiracji do DIY remontów? Podzielcie się nimi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak  wam  się podoba  przykładowo   sztukateria ?   Ja  właśnie  znalazłam  ostatnio  firmę  WMB, która  ma  całkiem  obszerny  wybór  w  poszczególnych  artykułach - możecie sobie sprawdzić. Według mnie  takie  elementy  mogą sprawić, że wnętrza nabiorą całkiem innego  charakteru. Także warto je wziąć pod uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×