Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
kazimierz

reklama biznesu

Recommended Posts

Promocja w sieci jest dziś bardzo ważna. Najczęściej ludzie decydują się na pozycjonowanie. Zapominają zaś o innych skutecznych narzędziach, takich jak np. reklama adwords . Dobrze poprowadzona kampania nie musi wcale dużo kosztować. A jej skuteczność może być bardzo wysoka.

Czy korzystacie z takich działań dla własnego biznesu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

O to przeciez chodzi w każdej aktywnosci marketingowej by intrygowac i przyciągnąć konsumenta. Konkurencja nie spi, jesli marka nie jest aktywna to predzej czy później odbije sie to na jej widocznosci i zainteresowaniu ze strony konsumenta. Tutaj pisza o działniu real time http://realtimemarketing.pl/ czyli wykorzystywaniu chwili, bo konsument jest tu i teraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyślij zapytanie - https://www.webrange.pl/

Powinni ci bardzo dokładnie rozpisać, jak to działa, jakie przynosi efekty i ogólnie - w którym kierunku idą zmiany. U nas udało się naprawdę szybko zrobić swoje. W sensie - widać było efekty, które poprawiały się z miesiąca na miesiąc. Mieliśmy coraz więcej odwiedzin i zapytań. Ale to nie jest tak, że rezultaty są z dnia na dzień - na to trzeba trochę poczekać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozycjonowanie SEO sklepów internetowych opartych na platformie Magento to działania mające na celu zwiększenie jakościowego ruchu organicznego pozyskiwanego z wyszukiwarek np. Google, który będzie miał przełożenie na realny wzrost sprzedaży produktów i tym samym zwiększenie przychodów sklepu. W sieci znalazłam firmę, która pomogłaby mi w pozycjonowaniu sklepu na Magento, co Wy na to https://www.ideoforce.pl/pozycjonowanie-sklepow-na-magento/ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co jak ktoś działa tylko lokalnie? Myślicie że jest sens wtedy robić wielką kampanię ,,rozsławiającą" stronę firmy na cały kraj? Powiedzmy że mowa o jakiejś knajpce z zapieksami i gyrosem w Koziej Wólce. Jak na moje to wystarczą fajne t-shirty reklamowe: https://sklep-logos.pl/t-shirty-reklamowe i czapka z logo dla ulotkarza i już się cala grupa docelowa dowie co my za jedni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Jeśli chodzi o stronę internetową to moim zdaniem każda firma powinna ją mieć. Zobaczcie na stronę  strony internetowe tutaj są informacje oraz oferta od firmy która zajmuje się tworzeniem stron internetowych i sklepów internetowych. To profesjonaliści z którymi warto współpracować.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z obu pozycjonowania strony jak i kampanii online do zdobycia nowych klientów oraz rozbudowy swojej strony. W moim przypadku odpowiedzialni za reklamy i pozostałe aspekty marketingu są https://media.riior.net/ . Jest to świetna firma z doświadczonymi pracownikami oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie nadal dobrą formą reklamy są plakaty, czy banery reklamowe, zwłaszcza, jeśli zależy nam na lokalnym kliencie. Ja swoje materiały marketingowe zawsze drukuję w drukarni https://www.kseroa0.pl/ i jestem bardzo zadowolona, zarówno z jakości wykonania, jak i ceny. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takich sytuacjach powinno się zawsze stawiać na wsparcie specjalistów. Moim zdaniem nie warto zabierać się za to samodzielnie, tym bardziej jeśli nie macie odpowiedniego doświadczenia. Na stronie  https://adwords-seo.pl/jak-i-o-czym-napisac-artykul-sponsorowany/  widziałem sporo informacji na temat artykułów sponsorowanych. Myślicie, że takie działania mogą przynieść pożądany skutek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do reklamy to warto zgłosić się do specjalistów w tym temacie. Tutaj https://xann.pl macie firmę która zajmuje się profesjonalnie reklamą w internecie i mają dobre efekty. Prowadzą kampanie reklamowe, pozycjonują strony www i projektują je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im więcej wyświetlenia yt ma Twój film, tym lepiej dla jego reputacji i pozycji w wynikach wyszukiwania. Jednak uzyskanie większej liczby wyświetleń na YouTube nie jest tak proste, jak się wydaje. Na to, ile osób zobaczy Twój film, wpływa wiele różnych czynników - od rodzaju tworzonych treści po liczbę obserwujących i niszę, którą się zajmujesz. Jeśli Twój film nie ma wystarczającej liczby wyświetleń, może to zaszkodzić jego pozycji w wynikach wyszukiwania, a także ograniczyć ruch z innych stron. Na szczęście istnieje kilka prostych strategii, których możesz użyć, aby zwiększyć liczbę wyświetleń swoich filmów, dzięki czemu będą one wyżej plasować się w wynikach wyszukiwania i przyciągać więcej odwiedzających z innych stron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×