Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
MotoRemo

Turbosprężarki i sprężarki pow.

Recommended Posts

Witajcie, 

 

    Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na Polskę największych producentów turbosprężarek na Świecie – Honeywell Garrett, BorgWarner, Mitsubishi, IHI, Holset.

W ofercie posiadamy turbosprężarki do wszelkiego rodzaju pojazdów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także do maszyn rolniczych i budowlanych, agregatów ,silników stacjonarnych a nawet jachtów .

Specjalizujemy się również w naprawach turbosprężarek i sprężarek powietrza do układu pneumatycznego.

Poza ofertą produktów nowych, możemy pochwalić się zaawansowanym warsztatem i serwisem.

Nasze doświadczenie, oraz osprzęt pozwalają naprawić zdecydowaną większość turbosprężarek.

Dzięki dostępowi do oryginalnych elementów takich jak zestawy naprawcze, rdzenie i zawory, mają Państwo pewność, że zregenerowana przez nas turbosprężarka będzie miała jakoś OE potwierdzona pisemną gwarancją na okres 25 miesięcy .

Dla zapewnienia największego zaplecza magazynowego posiadamy 4 oddziały w Polsce .

  • Iława ( siedziba firmy )
  • Poznań (Agro lider)
  • Warszawa
  • Chorzów

Błażej

tel. 503 985 749

+48 61 814 21 40

https://motoremo.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze wiedzieć! Co prawda, korzystam z usług sprawdzonego mechanika Ferrari Katowice, ale gdyby kiedyś w przyszłości potrzebna by mi była taka wiedza, to wiem gdzie uderzyć. Przyznaje, że posiadanie sprawdzonego mechanika jest mi mega na rękę. Z samochodem nic się nie dzieje, a to chyba najważniejsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×