Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Zenek932566

studia

Recommended Posts

Myślę, że wybór kierunku studiów to dylemat większości maturzystów, 18-letnia osoba nie zawsze zdaje sobie sprawę co tak naprawdę chce robić w życiu i co ją interesuje. Można wejść na stronę uczelni z miasta gdzie chcemy studiować, może to być Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie i sprawdzić jakie mają kierunki. Może coś Was zainteresuje? Można na stronie też sprawdzić warunki rekrutacji, jak takie studia będą wyglądać i ile trwać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co powiecie na psychologię ? to wciąż bardzo popularny a przy okazji przyszłościowy kierunek studiów. Jeśli chodzi o uczelnię to na pewno warto poczytać o Warszawskiej Akademii Medycznej https://wam.edu.pl/studia-psychologia/. Mają wieloletnie doświadczenie w kształceniu kadr medycznych, duży nacisk kładziony jest tu na ćwiczenia i praktyki. Studia dostepne zarówno w trybie dziennym jak i zaocznym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj najpierw robi się licencjat, a potem magisterkę, chyba że to studia jednolite, ale co ja mogę o tym wiedzieć, mając skończone studia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już całe szczęście studia kończę, ale dodatkowo chcę zrobić podyplomówkę z pedagogiki specjalnej. Po wstępnych poszukiwaniach, natknęłam się nauczelnię ISP gdzie można je zrobić w pelni online. Pod adresem: https://www.podyplomowka.edu.pl/zapisy-na-studia-podyplomowe  trwają zapisy tutaj. Polecam, szczególnie osobom, ktore wiążą przyszłość z tym zawodem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×