Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Olivka2

Pogrzeb

Recommended Posts

Pogrzeb to trudny czas i wiele z nas ciężko go znosi, dla mnie strata bliskiej osoby jest trudna i sporo czasu później dochodzę do siebie.
Jeśli chodzi o zakład pogrzebowy z Warszawy, to bardzo polecam https://tren.com.pl/ mają ogromną wiedzę i wiele lat doświadczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli bliska osoba umrze za granicą to na pewno najtrudniejszym zadaniem będzie sprowadzenie ciała do kraju, dobrze że są firmy które takie usługi świadczą. A co potem? W Warszawie organizacją pogrzebów zajmuje się zakład https://jakubisiak.pl/warszawa-mokotow-zaklad-pogrzebowy/ . Obsługują zarówno osoby prywatne jak i instytucje publiczne. Można sprawdzić na ich stronie jakie są orientacyjne koszty takiego pochówku i co dokładnie wchodzi w skład usług. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W trudnych chwilach żałoby, partnerstwo z rzetelną firmą pogrzebową to klucz do spokoju i wsparcia. Zakład Pogrzebowy Gabriel oferuje nie tylko profesjonalne usługi, lecz także empatyczną pomoc rodzinom w organizacji kompleksowych ceremonii pożegnań. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, każde zlecenie jest traktowane z indywidualnym podejściem, tworząc wyjątkowe i godne pożegnanie bliskiej osoby. Więcej informacji znajdziesz na  https://www.gabriel24.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×