Jump to content
Forum rolnicze

Recommended Posts

Witam,

chcielibyśmy zaoferować Państwu najszerszą gamę części Oryginalnych i zamiennych do Włoskich silników IVECO, AIFO, FPT znajdujących zastosowanie np. w maszynach rolniczych, budowlanych Case Komatsu, New Holland oraz agregatach prądotwórczych i maszynach przemysłu ciężkiego.

Nasza firma od lat zajmuje się zaopatrzeniem maszyn rolniczych napędzanych silnikami Iveco, Aifo, FPT. Oferujemy silniki kompletne, zestawy naprawcze (shortblocki), Uszczelki i uszczelniacze, wały korbowe, bloki silnika, panewki, tłoki.

Części zamienne Iveco jakości Oryginału Produkcji Niemieckiej, Włoskiej i Tureckiej do ciągników, traktorów, kombajnów zbożowych, pras itp...

 

Najszybsza droga komunikacji z nami to podanie pełnego numeru seryjnego silnika oraz jego typu.

Współpracujemy m. in. z firmami rolniczymi, kółkami rolniczymi, rolnikami, profesjonalnymi warsztatami i sklepami motoryzacyjnymi.
oferujemy:
Silniki kompletne
Zestawy naprawcze do silników
Pompy wody
zestawy naprawcze do silników
uszczelki do silników
chłodnice wody
przewody układu chłodzenia
osprzęt elektryczny
osprzęt dodatkowy
części do układu przeniesienia napędu
części do układu hamulcowego
części do układu paliwowego

I wiele innych części przeznaczonych do Włoskich silników Iveco, Aifo, FPT, Nef

 

W razie pytań również zapraszam do kontaktu w tym temacie.

 

Pozdrawiamy Auto Maximus Iveco Motors

 

Sklep stacjonarny znajduje się pod adresem:

 

43-210 Kobiór

ul. Kobiórska 2

 

Godziny pracy:

 

Pon - pt: 08:00 - 17:00

Soboty: 08:00 - 13:00

 

UWAGA - jako nieliczni oferujemy możliwość sprzedaży interwencyjnej 24/7 (odbiór osobisty) poza godzinami otwarcia sklepu stacjonarnego w niedzielę oraz święta po uzgodnieniu telefonicznym.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja w poszukiwaniu części i akcesoriów rolniczych często zaglądam tutaj https://www.agropomoc.pl/ i jeszcze się nie sparzyłem nigdy. Wszystko zawsze na czas i w dodatku w atrakcyjnej cenie. A hitem są dla mnie zabawki, jaki tam mają  :D Ktoś może mnie uznać za szalonego, ale trudno...mój syn od małego będzie bawił się owijarką do siana i ciągnikiem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie, czy ktoś z Was zamawiał zbiorniki paliwa ze Świętokrzyskiego http://zbiornikipaliwa.com.pl/zbiorniki-paliwa/ ? Posiadam kilka samochodów, które trzeba odrestaurować. Udało mi się odkupić samochody poleasingowe w dobrej cenie, ale kilka części trzeba jednak wymieniać. Producent daje na zbiorniki 2 letnią gwarancję. Proszę o podjęcie dyskusji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×