Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Lucjan78123

farby

Recommended Posts

Dużą popularnością na pewno cieszą się  farby tikkurila i jeśli jesteście zainteresowani, to sprawdzicie je sobie w ofercie https://www.milabud.pl/pl/c/Farby-Tikkurila/333 . Obecnie farby na rynku są różnego rodzaju i przede wszystkim w różnych cenach, ale ja jestem zdania, że jednak mimo wszystko warto byłoby stawiać sobie na super jakość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro już o farbach mowa, to mnie interesuje biała farba z połyskiem do mebli . Myślę, że już czas najwyższy, żeby zmienić trochę swoje wnętrze i chciałbym przemalować sobie meble na biało. Znalazłem ofertę farb firmy Altax. Zastanawiam się nad zamówieniem właśnie tych farb. Ktoś z was ich używał i może się podzielić opinią?

Share this post


Link to post
Share on other sites

niby wybór tych farb w marketach budowlanych jest spory ale to też sprawia, że trudniej się zdecydować na jeden konkretny produkt :) jeśli macie doświadczenie w tym temacie to podpowiedzcie mi proszę jaka będzie najlepsza farba lateksowa ? czeka mnie remont w najbliższym czasie i chciałabym tym razem kupić coś porządnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na blogu ogólnym natknęłam się niedawno na ciekawy wpis o  takich rozwiązaniach jak   garaże blaszane prime garage  poczytajcie jeśli jesteście na kupnie garażu. Warto rozważyć różne oferty i zgłębić ten temat. Zobaczcie na stronę bo to bardzo ciekawy i pomocny blog gdzie są też artykuły o wykończeniach i aranżacji wnę  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×