Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
malaga

Sklep rowerowy

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Na pewno jest wiele różnych sklepów rowerowych ale dla mnie w głównej mierze liczy się właśnie to aby przede wszystkim wybrać dla siebie rower taki, który będzie mi długo służył. Na dobrą sprawę widziałem już kilka modeli rowerów w https://awbike24.pl/ i jestem zdania, że właśnie to tam najprędzej rower dla siebie zamówię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że lepiej wybierać rowery w sprawdzonych centrach rowerowych. Ale jego osprzęt trzeba też dopasować do potrzeb użytkownika. Jeśli lubicie trudne trasy i nie wyobrażacie sobie życia bez sztuczek na pumptrucku, to dla takich osób jest ta marka https://www.greenbike.pl/ns-bikes-m-41.html . To polski producnet, który tworzy solidne, dobre jakościowo rowery do szaleństw na trudnych trasach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry jest też sklep  https://www.goride.pl/akcesoria-do-roweru/zestaw-kross-bladee-koszyk-na-bidon-kross-spring-bidon-750ml-torebka-kross-saddle-bag-200 , mają tu nie tylko rowery, ale i bardzo ciekawe akcesoria rowerowe. Warto sprawdzić co nam się przyda, to np. torby rowerowe pod siodełko czy na ramę, łatwo schować tam telefon czy portfel, obowiązkowa pozycja dla każdego rowerzysty. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli prowadzisz sklep rowerowy online, to powinieneś skupić się na tym, aby mieć intuicyjny i szybki system płatności. Jest wiele artykułów w sieci na temat tego, jak spowodować wzrost konwersji w sklepie. Wspomniano o tym również w tym artykule https://gamekeytips.com/czy-dobrze-zaprojektowany-proces-platnosci-wplywa-na-wzrost-konwersji/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×