Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
abovetheclouds

problem ze sprzedażą działki

Recommended Posts

Ze swojej strony doradzam ten skup: https://twojskupnieruchomosci.pl/. Są godni uwagi, bo skup działa na terytorium całej aglomeracji górnośląskiej. Długo próbowaliśmy sprzedać naszą nieruchomość, jednak dopiero w tej agencji zaproponowano nam dobrą ofertę. Firma funkcjonuje od lat, siedziba jest w Chorzowie.

Na duży plus zaliczam bardzo sprawną obsługę. Sprzedaż odbyła się ekspresowo i bez żadnych komplikacji. Od nawiązania kontaktu do otrzymania gotówki minęło może 6-7 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety czasami takie kwestie mogą się zdarzyć i ja również jestem zdania, że także fajnie jest wiedzieć co w takich momentach najlepiej jest robić. Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem było skontaktowanie się z https://transakcja24h.pl/ i właśnie dlatego sama sprzedaż mojej nieruchomości dobyła się niezwykle sprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego czasami warto zastanowić się nad wynajmem mieszkania, bo często zdarza się, że mamy problem ze spłaceniem kredytu na ziemię, czy na mieszkanie. Jeśli chodzi o mieszkania na wynajem, to ostatnio coraz bardziej popularny jest najem instytucjonalny. Więcej informacji, czy ofertę takich mieszkań możecie znaleźć pod tym adresem https://krakow.mdr.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×