Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Waszka371

praca w projekcie Wieś Plus

Recommended Posts

Zostań ambadadorem Polskiej Wsi. Możliwe wysokie dochody bez inwestycji, sprzedawania czy kupowania. To druga stała wypłata dla Ciebie i Twoich znajomych. Zarejestruj się, podaj kod partnerski osoby zapraszającej - Wiesława Klejna kod partnerski wsi 5-11-967. HOLDING WIEŚ PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS 0000956298 NIP 5272994247. REGON 521505277 https://wiesplus.pro/forum

 

Możesz być Ambadadorem Wioski nawet nie mieszkając na wsi Zarobki dla Ambasadorów 30% 1 Linia 10% 2 Linia 5% 3 Linia 2,5 % itd. Tworzymy największą bazę wsi Polskiej. Przy rejestracji podaj podstawowe dane: imię, nazwisko, telefon, email. Następnie wybierz swój region Województwo, Powiat, Gminę. I wybierz wieś w Twojej okolicy. Zapisz własny numer, który pojawi się na czerwono i podawaj go przy rejestracji i rozbudowie sieci. Pamiętaj że raz wybrana przez kogoś wieś jest raz na zawsze zarezerwowana. Liczy się czas! Jeżeli zarejestrujesz minimum 5 Ambasadorów możesz na tym etapie zostać liderem. Aby zostać ambasadorem wsi nie trzeba w niej mieszkać ani mieć meldunku na wsi - mieszkasz w mieście wybierasz sobie wolną wieś Rejestrujesz się i jest ona przypisana Tobie. Ambasador będzie obslugiwal swoją wieś osobiście lub może komuś to zlecić. A na czym zarabiasz? - masz 30% prowizji od wszelkich usług i wszelkich innych obrotów mieszkańców wsi. Co będzie - fotowoltaika, pompy ciepła, nawozy, opał, extra produkty dla rolnictwa, dla domu i masa innych - z czego ty zawsze masz 30%,ale to tylko początek możliwości. Dodatkowe dochody da Ci budowa grupy Ambasadorów w innych miejscowościach - masz od nich dochodów z pierwszej linii 10 % potem głębiej 5 % i z 3 linii 2,5 %. Teraz pomyśl - masz swoje 30% plus od każdego partnera tylko np. 500 zł miesięcznie - mając ich tylko 10 widzisz jakie możesz mieć stałe comiesięczne dochody. Zarejestruj się Podaj kod sponsorski osoby zapraszającej - Wiesława Klejna kod partnerski wsi 5-11-967. Po rejestracji skontaktuj się dodam Cię do naszej grupy. Firma: Holding Wieś Plus     KOntakt wieslawa.klejna374@interia.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety ja nigdy o takich rozwiązaniach nie słyszałem więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. W każdym razie na pewno chcę wam polecić bardzo fajną agencję zatrudnienia https://leasingteam.pl/ i wiem, ze właśnie gdy chodzi o samą pracę to na pewno dobrze jest z nimi podejmować współpracę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×