Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
sagen

Witaminy w ciąży

Recommended Posts

Co przyjmujecie, co robi różnicę? Jakie witaminy w ciąży są niezbędne, aby wszystko przebiegało spokojnie? Jest coś, czego należy unikać? Będziemy wdzięczni za wszelkie podpowiedzi. Mam co do diety wiele wątpliwości. Czy witaminy można wprowadzać nie tylko poprzez dania, ale też suplementy? Jak to u was wyglądało? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to na pewno bardzo ważna kwestia, ale ja chcę jeszcze dodać, że także bardzo istotną kwestią jest to aby właśnie wiedzieć jakie badania trzeba wykonać w ciąży oraz jaka jest ich cena. Jak dla mnie bardzo fajnie o tym właśnie napisano w https://dzieciecyswiat.com.pl/blog/jakie-badania-musisz-zrobic-w-ciazy-i-ile-kosztuja więc zachęcam każdego do zapoznania się z takim wpisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli jesteś w ciąży to przyda się zadbać o odpowiednią suplementację. Na suchą skórę idealna będzie Neoglandyna a na wzmocnienie organizmu Padma a wszystko to od producenta Tymofarm. Ma on bogatą wiedzę w tym temacie i od lat ulepsza swoje formuły. Na pewno pomogą utrzymać organizm w formie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim kwas foliowy, o podawaniu innych witamin decyduje lekarz. Jeśli przyszłej mamie zależy na spokoju to warto zdecydować się na badania prenatalne. Do tych najczęściej wybieranych należą badania wolnego płodowego dna warszawa. Do wykonania badania wystarczy próbka krwi od matki, dzięki temu badanie jest w pełni bezpieczne, nie obarczone ryzykiem poronienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dieta w ciąży to ważna sprawa, trzeba dostarczać płodowi wszystkich potrzebnych wartości odżywczych. Tu https://dziewiataplaneta.pl/ macie dietę pudełkową która się nada, mają zdrowe posiłki ze składników dobrej jakości. Także warto spróbować, zamówić i się samemu przekonać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W trakcie ciąży, szczególnie przy diecie wegetariańskiej, ważne jest dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości żelaza. Dlatego polecam artykuł na blogu Phamily, który może być cennym źródłem informacji na ten temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×