Jump to content
Forum rolnicze
janbers

Dodatkowe dochody. Ambasador wsi.

Recommended Posts

Biznes i dodatkowe stałe dochody jako Ambasador wsi. Jako ambasador projektu przede wszystkim zyskujesz uznanie mieszkańców dostarczając im różne udogodnienia i korzyści. 
Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. 
Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. 
Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. 
Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów. Więcej na stronie oraz po kontakcie https://www.bezkredytu.net/ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety ja nigdy nawet o takich rozwiązaniach nie słyszałem więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Muszę przyznać, że bardzo ważną sprawą jest także to aby wiedzieć dokładnie gdzie najlepiej założyć jest firmę za granicą. Uważam, ze bardzo dobrze o tym napisano w https://www.thompsonstein.com/gdzie-najlepiej-zalozyc-firme-za-granica-w-2022/ i zachęcam oczywiście każdego do zapoznania się z tym materiałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×