Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Adrian77

Dlaczego warto się uczyć języków obcych?

Recommended Posts

uwielbiam się uczyć języków :D znam podstawy łaciny, niemieckiego, czeskiego, bardzo dobrze znam angielski i hiszpański :D na pewno to nie są ostatnie języki ktorych będę się uczyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie gdy jeszcze wspominamy języki obce to moim zdaniem również fajnie jest wiedzieć coś więcej o samych tłumaczeniach. Mi spodobało się to o czym czytałem niedawno w artykule https://dogadamycie.pl/blog/tlumaczenie-etykiety-produktow-spozywczych-a-wymagania-krajowe/ i tłumaczenia etykiet produktów są na pewno dość ważne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Języki obce dają wiele nowych możliwości. Zdejmują ograniczenia, które wcześniej istniały. Nie musisz chodzić do szkoły, aby dobrze opanować język. Możesz nauczyć się go w domu dzięki kursowi online, albo aplikacji, takiej jak ta: https://play.google.com/store/apps/details?id=pro.szybkanauka.aktywnyangielski  . Wiedzieliście, że takie aplikacje istnieją?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcecie się uczyć języka angielskiego ale uważacie że ta znajomość nic wam nie da to polecam przeczytać https://speakingo.com/4-powody-dlaczego-warto-uczyc-sie-jezyka-angielskiego/ . Kurs języka angielskiego nauczy cię rozmawiać w języku angielskim , a czasem bywa tak że ludzie mają blokady i nie potrafią rozmawiać w języku obcym, więc ten kurs pomaga się otworzyć. A język angielski jak widać przyda się w życiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwól swojemu dziecku zanurzyć się w języku angielskim już od najmłodszych lat. Dzieci mają niezwykłą zdolność do nauki, dlatego warto wprowadzić angielski do codziennego życia. Rozmawiaj, śpiewaj, czytaj angielskie bajki - to wszystko pomaga w naturalny sposób przyswajać język. Wiele fajnych porad w tym temacie znajdziecie tutaj - https://wroinfo.pl/wiadomosci/lifestyle/nauka-jezyka-dzieci-jak-wspierac-rozwoj-wielojezycznosci-od-najmlodszych-lat/ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ważnym aspektem nauki języka obcego jest zanurzenie się w kulturze danego języka. Oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy czytanie książek w języku, którego się uczymy, może znacznie przyspieszyć proces nauki. Szczegółowe informacje na temat efektywnych metod nauki znajdziesz https://portalsremski.pl/pl/651_artykuly-sponsorowane/57746_nauka-jezyka-obcego-od-zera-samodzielnie-czy-z-nauczycielem.html oraz pamiętaj, że ekspozycja na język jest równie ważna co formalna nauka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×