Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Pior98252

lampy do sypialni

Recommended Posts

Ogólnie warto jest wiedzieć właśnie jakie oświetlenie jest dobrą opcją i ja również chcę dodać, że całkiem ważne jest to aby wiedzieć jak najwięcej o zaprojektowaniu oświetlenia taśmą LED. Na pewno świetnie o tym napisano w https://domowniczy.pl/jak-zaprojektowac-oswietlenie-tasmami-led/ i myślę, że takie porady dla wielu z nas będą bardzo cenne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja własnie u siebie ostatnio w sypialni zmieniłam łóżko ponieważ miałam stary stelarz. Zamówiłam Łóżka tapicerowane 160x200 i jak dla mnie jest to idealne łóżko. Świetnie wpasował się w mój styl jaki chciałam. Polecam wam zaglądnąc na ich strone ponieważ oprócz łóżek maja tam wiele innych mebli które również zamówiłam. Polecam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znasz lampy marki Nordlux . Jeśli nie to popatrz tutaj  https://www.elampy.pl/nordlux. Mają bardzo szeroki asortyment więc niezależnie od pomieszczenia i jego stylistyki coś się znajdzie. Ja lubię proste formy, najlepiej połączenie szkła i metalu. Ale musisz dobrać lampę tak, by pasowała do całej aranżacji wnętrza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze w tym temacie chcę dodać, że także niezwykle dobrym wyborem jest zaglądanie na stronę http://dekoracyjneledy.pl/ gdyż tam bez problemów możemy zamówić lampy targowe czy innego rodzaju oświetlenie. Właśnie dlatego fajnie jest takie miejsca znać gdyż nigdy nie wiemy kiedy może być nam ono potrzebne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×