Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
stonoga07

Gorące filmy 2022

Recommended Posts

Chociaż Hollywood nie jest gotowe do wydania kolejnego przeboju do 2022 roku, na horyzoncie jest kilka filmów. Niektóre z najbardziej oczekiwanych filmów 2022 zostaną wydane przez Netflix, Apple TV Plus i Stevena Spielberga. Podczas gdy kilka filmów pojawi się w kinach, inne tytuły zostaną zremasterowane na potrzeby ery cyfrowej. Przygotowaliśmy listę niektórych z najgorętszych filmów, które zostaną wydane w 2022 roku.

Film Olivii Wilde
Olivia Wilde to amerykańska aktorka. Zagrała Remy Hadley w serialu House. Wystąpiła także w filmach takich jak Tron: Dziedzictwo, Kowboje i kosmici, Niesamowity Burt Wonderstone i Efekt Łazarza. Oprócz swojej pracy telewizyjnej, Wilde zagrała w wielu filmach, w tym w nadchodzącym filmie Olivii Wilde w 2022 roku.

Film pierwotnie nosił tytuł „Booksmart”, a Wilde zdobył za tę rolę nagrodę Independent Spirit Award. Oprócz Wilde'a w thrillerze psychologicznym zagra także Florence Pugh. Wilde opisał wcześniej „Booksmart” jako „komedia o utopii z lat 50. na pustyni”. Jednak ton tego filmu jest zupełnie inny. W filmie występuje także Harry Styles.

Kolejny film Stevena Spielberga
Jeśli zastanawiasz się, jaki będzie następny film Stevena Spielberga, nie powinieneś szukać dalej niż jego wczesna kariera. Uznany reżyser, zdobywca dwóch Oscarów, był młodym filmowcem przed swoją supergwiazdą. Karierę rozpoczął od tworzenia kreskówek, a następnie zajął się bardziej ambitnymi projektami. Choć teraz jest supergwiazdą, był początkującym filmowcem, który kształtował swój styl i wizję jeszcze zanim zyskał sławę.

„The Fabelmans” to na wpół autobiograficzny dramat, który ukaże się 23 listopada, w sam raz na Święto Dziękczynienia. W dramaturgii dzieciństwa Spielberga wystąpią Michelle Williams, Paul Dano i Seth Rogen. Williams i Rogen zagrają jego rodziców, a Seth Rogen zagra jego ulubionego wujka. Julia Butters zagra siostrę Spielberga, Annę.

Film Tildy Swinton
Jeśli zastanawiasz się, kiedy ukaże się kolejny film Tildy Swinton, to dobrze trafiłeś. Brytyjska aktorka zagra w filmie George'a Millera „Trzy tysiące lat tęsknoty” i jest podekscytowana tą perspektywą. Swinton ma na swoim koncie długą listę aktorskich osiągnięć, w tym kilka hitów kinowych i filmów niezależnych, a także zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Filmedy

Aktorka zdobyła Oscara za rolę w filmie Michael Clayton z 1992 roku. Od tego czasu pozostaje kameleonem Hollywood, wcielając się w nieoczekiwane role i próbując nowych kolorów włosów. „Pomoc” był filmem gatunkowym, który zdołał stworzyć historie w opowieści, co uczyniło go ciekawym przeżyciem. Przypomniało mi się „Tysiąc i jedną noc”, bo była to epicka opowieść o indyjskich kobietach.

She-Hulk: Adwokat w Disney+
Jeśli zostałeś wciągnięty w komiks Marvela, wiesz, że She-Hulk to supermocny, wysoki na sześć stóp zielony hulk z mściwą passą. Teraz jest serial telewizyjny o kadłubie, który przenosi bohatera Marvela na wyższy poziom. Ale czym właściwie jest She-Hulk? Jaka jest jego historia?

She-Hulk: Attorney At Law w Disney+ 2022 ma zadebiutować 17 sierpnia, czyli nieco wcześniej, niż by sobie tego życzyło wielu fanów. Jednak wciąż jest trochę za wcześnie, aby przewidzieć, kiedy serial zostanie wydany, ponieważ dwie inne serie Marvela – Moon Knight i Ms. Marvel – zadebiutują wiosną i latem, więc fani mają dużo czasu, aby poczekać i zobaczyć jak She-Hulk wpisuje się w harmonogram.

Filmy na podstawie Hocus Pocus
Disney+ ogłosił, że wyprodukuje nowy film Hocus Pocus w 2022 roku. Anne Fletcher obejmie stanowisko reżysera po tym, jak Adam Shankman zakończy pracę nad „Odczarowani”. Shankman będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego i pozostanie zaangażowany w projekt. Zdjęcia rozpoczęły się w październiku 2021 i zakończą się w styczniu 2022. Film został ponownie nakręcony z powodu słabego zakończenia. Zdjęcia rozpoczęły się w Astorii w stanie Nowy Jork i skupiały się wokół starego sklepu sióstr Sanderson.

Film jest kontynuacją filmu z 1993 roku. Sarah Jessica Parker, Bette Midler i Kathy Najimy powtarzają swoje role w sequelu. Film zostanie wyreżyserowany przez Anne Fletcher, a wyprodukowany przez Walt Disney Pictures. W filmie zagra także Bette Midler, która grała Beccę w oryginalnym filmie. Oprócz Midlera i Parkera w filmie wystąpią Jennifer Garner, Taylor Paige Henderson i Nina Kitchen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat samo oglądanie filmów jest jak najbardziej fajną sprawą i ja również jestem zdania, że dość ważne jest to aby wiedzieć także do jakiego najlepiej jest kina chodzić. Uważam, że kino w Łebie https://www.kinorybak.eu/ jest moim zdaniem świetnym miejscem gdzie przede wszystkim miło można spędzić czas. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko każdego zachęcić do wychodzenia do kina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×