Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
biks

Jakie najlepsze buty do biegania

Recommended Posts

Jakiś czas temu kupiłem sobie Saucony Endorphin Speed 2 do treningów szybkościowych i jestem z nich strasznie zadowolony. Też mam szeroką stopę i lekka supinacja. Buty są dość niestabilne w pięcie przy wolnym tempie i są tragiczne do chodzenia, ale już od tempa 5:30 i szybszego są naprawdę stabilne, więc dużo ludzi biega nich nawet i wolniejsze treningi. Ja osobiście używam ich tylko do tempo/interwałów. Masz bardzo miękką i sprężystą piankę PWRRUN, płytkę nylonową i dość agresywny rocker. To wszystko w połączeniu "pcha" dość dobrze do przodu, naprawdę bardzo odczuwalny zwrot energii. Mam zamiar w nich biec półmaraton, ale raczej nic dłuższego bym nie polecał.

Niedawno wyszły też Speed 3 i one są ponoć równie dobre i bardziej stabilne więc też warto się przyglądnąć.

Mogę polecić tez odbry sklep do zakupu butów sportowych https://www.butomaniak.pl/pol_m_Damskie_Obuwie_Sportowe_Buty-do-fitnessu-1354.html Obecnie mają tam spore zniżki na wiele modeli obuwia. Zerknij sobie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weź również pod uwagę buty firmy Hoka. On się specjalizują w takich rozwiązaniach. Można znaleźć coś sensownego w dobrej cenie. Poza tym te wszystkie modele naprawdę atrakcyjnie wyglądają i robią różnicę. Kwestia oczywiście oczekiwań, natomiast w moim przypadku one się zdecydowanie sprawdziły w czasie wypraw w góry. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×