Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
biks

Jakie najlepsze buty do biegania

Recommended Posts

Jakiś czas temu kupiłem sobie Saucony Endorphin Speed 2 do treningów szybkościowych i jestem z nich strasznie zadowolony. Też mam szeroką stopę i lekka supinacja. Buty są dość niestabilne w pięcie przy wolnym tempie i są tragiczne do chodzenia, ale już od tempa 5:30 i szybszego są naprawdę stabilne, więc dużo ludzi biega nich nawet i wolniejsze treningi. Ja osobiście używam ich tylko do tempo/interwałów. Masz bardzo miękką i sprężystą piankę PWRRUN, płytkę nylonową i dość agresywny rocker. To wszystko w połączeniu "pcha" dość dobrze do przodu, naprawdę bardzo odczuwalny zwrot energii. Mam zamiar w nich biec półmaraton, ale raczej nic dłuższego bym nie polecał.

Niedawno wyszły też Speed 3 i one są ponoć równie dobre i bardziej stabilne więc też warto się przyglądnąć.

Mogę polecić tez odbry sklep do zakupu butów sportowych https://www.butomaniak.pl/pol_m_Damskie_Obuwie_Sportowe_Buty-do-fitnessu-1354.html Obecnie mają tam spore zniżki na wiele modeli obuwia. Zerknij sobie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weź również pod uwagę buty firmy Hoka. On się specjalizują w takich rozwiązaniach. Można znaleźć coś sensownego w dobrej cenie. Poza tym te wszystkie modele naprawdę atrakcyjnie wyglądają i robią różnicę. Kwestia oczywiście oczekiwań, natomiast w moim przypadku one się zdecydowanie sprawdziły w czasie wypraw w góry. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim biegaczom! Chciałbym poruszyć temat butów do biegania i zasięgnąć Waszej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. Szukam idealnej pary butów, która zapewni mi komfort i wsparcie podczas moich treningów i zawodów https://goodsport.pl/turystyka/buty/walking-running/. Czy możecie polecić jakieś konkretne marki lub modele butów do biegania, które sprawdziły się u Was? Jakie cechy są dla Was najważniejsze, takie jak amortyzacja, przyczepność czy dopasowanie? Czekam na Wasze rekomendacje i dziękuję z góry za wszelką pomoc w wyborze odpowiednich butów do biegania!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oficerki damskie to buty, które zyskały popularność dzięki swojemu unikalnemu połączeniu funkcjonalności i stylu. Ich wysoka cholewka nie tylko chroni nogi przed zimnem, ale również dodaje elegancji każdej stylizacji. Oficerki często posiadają różnorodne detale, jak paski czy klamry, które nadają im wyrazistości. Są to buty idealne do noszenia z długimi płaszczami czy legginsami, tworząc spójne i modne zestawienia. Oficerki damskie to świetny wybór dla kobiet ceniących sobie wygodę, styl i wytrzymałość obuwia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Wybór najlepszych butów do biegania zależy od indywidualnych preferencji, typu stopy, stylu biegu i preferowanej nawierzchni. Kilka renomowanych marek oferuje wysokiej jakości buty do biegania. Warto zwrócić uwagę na amortyzację, wsparcie łuków, przewiewność oraz wagę butów. Przed zakupem zaleca się skonsultowanie się z ekspertem w sklepie specjalizującym się w sprzęcie do biegania lub skorzystać z rady online https://migaz-s.com.pl/porownanie-eobuwie-z-innymi-sklepami-internetowymi-co-wybrac/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×