Jump to content
Forum rolnicze

Recommended Posts

Firma OknaDachy.pl powstała w 1995 roku jako firma rodzinna i taki charakter utrzymujemy do tej pory. Oferujemy sprzedaż i montaż okien, produkowanych przez najlepszych dostawców. Oprócz tego mogą Państwo u nas wynająć miniżurawia. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów m.in. okna, drzwi, rolety, bramy, parapety. Wybierając nasz sklep gwarantujemy, że wysłuchamy, doradzimy, a także wybierzemy produkt dopasowany do Waszych potrzeb wraz z montażem. Oferujemy także kompleksowe inwestycje w dziedzinie:
 
Budowy domów,
Okna PCV, Aluminium, Drewniane,
Bramy Garażowe,
Drzwi zewnętrzne,
Rolety zewnętrzne,
Szczelne, ciepłe montaże.
Zapraszamy do kontaktu! Nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. :)
 
Okna:  +48 534 636 578
 
Dachy:  +48 604 104 749
tel/fax: (32) 225-06-05
 
Email: kontakt@oknadachy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Należy przyznać, że oczywiście sama stolarka okienna jak i drzwiowa jest czymś niezwykle ważnym i jeśli jeszcze chodzi o te kwestie to ja uważam, że wiele ciekawych informacji na pewno znajdziemy w sieci. Muszę przyznać, że niezwykle ciekawie w artykule https://setpin.pl/blog/zamki-na-kod-do-apartamentow-jak-dzialaja/ opisano to jak działają zamki na kod w apartamentach. Uważam, że są to bardzo interesujące kwestie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy jeszcze jesteśmy w tematyce rolet to ja także chcę powiedzieć, że całkiem ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak wybrać rolety wewnętrzne do naszego salonu. Myślę, że bardzo dobrze o tym właśnie napisano w https://www.miastokobiet.pl/jak-wybrac-rolety-wewnetrzne-do-duzego-salonu/ więc tak naprawdę zachęcam was do zapoznania się z tym materiałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba też przyłożyć się do wyboru okien, aby nie tylko nam odpowiadały, ale też pasowały do domu i były solidne. Te od marki Drutex przetrwają wichury, będą dobrze izolować przed pogodą i hałasem. W dodatku jest ich tak wiele do wyboru, że dla każdego się coś tutaj znajdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×