Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
ka92

prawnik, radca prawny, adwokat

Recommended Posts

Ja tego adwokata nie znam, bo ostatnio korzystałam z pomocy prawnika z Wrocławia. Zgłosiłam się do niego po

porady prawne Wrocław i naprawdę zostały mi one fachowo i profesjonalnie udzielone. Dzięki temu moja sprawa została załatwiona szybko i bez żadnych problemów. Poza tym miałam rozwód z moim mężem i również pomagał mi ten sam prawnik. Polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio korzystałam z usług prawnika, jakim jest adwokat Kraków Tytko . Ten prawnik pomógł nam w naszej sprawie rodzinnej. Jest naprawdę dobry i można się do niego zgłosić po poradę prawną, jak i również może nas reprezentować przed sądem. Posiada ogromną wiedzę i duże doświadczenie w tym, co robi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka lat temu również potrzebowałem dobrego radcy prawnego i zdecydowałem się na kancelarię z Wrocławia. Miałem mały problem ze spadkiem http://kancelariahawrylak.pl/spadek/ w tej miejscowości, dlatego wolałem wybrać lokalną firmę. Prawnicy byli bardzo pomocni, wszystko mi wytłumaczyli oraz podpowiedzieli. Widać, że mają doświadczenie w tej kwestii i świetnie się znajdą na prawie spadkowym. Jeśli ktoś będzie kiedyś szukać prawnika na terenie Wrocławia, to moim zdaniem Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak jest zdecydowanie godna polecenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z doświadczenia mogę wam powiedzieć, że jeśli już szukacie jakiegoś adwokata, to takiego, który zajmie się od razu wszystkim. W moim przypadku jest tak, że posiadam własną firmę, która coraz bardziej się rozwija. Już od jakiegoś czasu potrzebowałem dodatkowej pomocy, związanej z prawem, dlatego własnie w końcu zdecydowałem się na kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. A że w międzyczasie doszło do tego, że moje małżeństwo się rozpadło, to oni znając już od razu całą moją firmę i majątek, zajęli się sprawą rozwodową i wyszło mi to na lepsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z kolei u mnie sprawdziła się pomoc Pana Mateusza Szymkowiaka. Szybko i bezproblemowo zawsze odpowiada na moje pytania i mogę być pewna, że podjęłam najlepsza możliwą decyzję jeśli chodzi o kroki biznesowe. Jestem pewna, że tak samo byłoby w przypadku, gdybym musiała stawić się z jakiegoś powodu w sądzie. To bardzo fachowa osoba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę to nieważne czy pójdziesz do adwokata czy doradca prawnego ponieważ oboje mają praktycznie te same uprawnienia i kwalifikacje. Jedynie mogą się oni różnić typami zleceń czy umów. A tak to po prostu nawet nie zwracajcie uwagi na to czy dana osoba jest radcą czy adwokatem. Ja na przykład chodzę do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak w Gliwicach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkim frankowiczom, którzy zostali oszukani przez banki polecam krakowską kancelarię prosperitas  https://anulujkredyt.pl/Wysyłasz scan umowy i dostajesz szczegółową analizę o ceną sytuacji a wszystko to za darmo. Dopiero potem (jeśli się decydujesz) dochodzi do spotkania na którym dowiadujesz się wszystkich szczegół i sprawa ląduje w sądzie. pozostaje czekać na rozstrzygnięcie które wcale nie musi nastąpić szybko bo sądy są nierychliwe a banki upierdliwe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie wiemy, jakie prawa nam przysługują w danej sytuacji, może warto zastanowić się nad skorzystaniem z porady prawnej Częstochowa https://kancelaria-brodziak-grzyb.pl/porady-prawne-czestochowa/. Taka jednorazowa konsultacja może wystarczyć, aby rozwiązać sprawę bez dotkliwych konsekwencji oraz konieczności prowadzenia długotrwałych i żmudnych procesów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×