Jump to content
Forum rolnicze

Recommended Posts

Akurat mnie nie interesuje taka praca, ale wiadomo, że innych może zainteresować. Jeśli będziecie chcieli wyjechać za granice to poczytajcie o zasiłkach jakie sie należą w danym kraju. Np. na stronie https://polishconnection.no/pracownik-w-norwegii/pomoc-socjalna-w-norwegii/zasilek-rodzinny-opiekunczy/ znajdziecie sporo informacji o zasiłkach przysługujących w Norwegii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teraz dużo osób pracuje zdalnie :) jeśli Wy także to na pewno wiecie, że do takiej pracy niezbędny jest dobry sprzęt no i stabilny internet. Z oferty jakich dostawców korzystacie ? jeśli mieszkacie w Białymstoku czy okolicach to warto zainteresować się firmą Elpos. Rozbudowana oferta i wiele atrakcyjnych pakietów na internet i kablówkę. Rozsądne ceny, szybka aktywacja usług. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od pewnego czasu poszukuje sprawdzonego dostawcy internetu? Z jakiego korzystacie obecnie? Jakiś czas temu trafiłem na internet opole , korzystaliście kiedyś z ich oferty? Posiadają wiele pozytywnych opinii. Stabilny internet w dzisiejszych czasach to podstawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×