Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
januszek

Paznokcie

Recommended Posts

Rozdwajające się paznokcie to moim zdaniem nie tylko problem kobiet i mężczyzn dbających o elegancję, ale przede wszystkim to problem medyczny. Stąd https://www.biotebal.pl/mocne-paznokcie/dlaczego-paznokcie-sie-rozdwajaja-i-jak-temu-zapobiegac-sposoby-na-rozdwajajace-sie-paznokcie dowiedziałem się, że powodem tego zjawiska może być niedobór witaminy B. Mimo, że blog kosmetyczny, to wiele ciekawych informacji można z niego wyciągnąć. Niektórzy też są wrażliwi na chemię używaną w domu, więc na każdym kroku trzeba uważać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do dłoni kremy do rąk z witaminami np z witaminą E lub A. a do paznokci mam super wcierkę Eveline MED z olejkami rycynowym itp bardzo fajna dobry skład- to ta ze zdjecia, pomaga naturalnie odbudować paznokcie

TGsUcJs.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykonujecie sobie paznokcie samodzielnie w domu, czy decydujecie się na wizytę w salonie kosmetycznym? A może taki salon prowadzicie? Niezależnie od tego, z jakich propozycji korzystacie, polecam wejść sobie na stronę https://www.ezebra.pl/pl/producers/neonail-1603787580.html z tego względu, że znajdziecie tutaj naprawdę fajne propozycje, jeśli chodzi o produkty i lakiery do paznokci. Ceny świetne, często różne promocje, wiec można uzupełnić swoją kolekcję. Myślę, że jak najbardziej warto się zastanowić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×