Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Romek76

kredyt

Recommended Posts

Dzień dobry,

zachęcamy do kontaktu przez adres e-mail: biuro@efce-group.pl ewentualnie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym doradcą, który obsługuje Pana rejon: Małgorzata Panka e-mail: malgorzata.panka@efce-group.pl tel. +48 787566662. Z chęcią odpowiemy na nurtujące Pana pytania oraz doradzimy w wyborze odpowiedniego kredytu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.efce-group.pl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogłabym zdecydowanie polecić Wam pożyczki na stronie https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych . Są to pożyczki skierowane również dla osób zadłużonych i moim zdaniem to właśnie po takie najczęściej warto sięgać. Zainteresowanie takimi pożyczkami rośnie, bo u wielu osób pojawiają się problemy finansowe, a pieniądze bardzo często potrzebne są na różnego rodzaju podstawowe wydatki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łapcie link do tego artykułu: https://gazetaolsztynska.pl/pisz/976796,Kredyty-oparte-o-WIRON-jakie-sa-roznice-dla-klientow.html?fbclid=IwAR16-rBQ6jwdj82pV9Of6kWVEbE_nFNxMy0L0vCGfGvKq08Vrf-R_-cqYME .   Proces przejścia z WIBOR na WIRON wiąże się z dostosowaniem umów kredytowych oraz innych produktów finansowych. Banki i inne instytucje finansowe były zobligowane do odpowiedniej aktualizacji umów kredytowych, informując klientów o zmianach w ich umowach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie łatwo o kredyt, pracując za granicą, ale są firmy, które pomagają taki osiągnąć na korzystnych warunkach. Firma Motty pomaga na przykład na dostanie dobrego kredytu w Norwegii. Dzięki ich najnowszej współpracy, możliwe jest nawet wzięcie pożyczki inkasso, a pod adresem: https://pl.motty.no/  jest więcej informacji o nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z kredytami trzeba bardzo uważać i wiedzą o tym doskonale frankowicze. Dodatkowe problemy pojawiają się jeszcze, jak dana osoba jest przedsiębiorcą, to już w ogóle komplikuje dodatkowo sprawy. Co można w takim przypadku robić, wyjaśnia ten temat: https://kancelariakredytobiorcy.pl/kredyt-frankowy-a-dzialalnosc-gospodarcza-jaka-pomoc-moga-uzyskac-frankowicze-bedac-przedsiebiorcami/ skupiając się właśnie na kredytach we frankach zaciągniętych przez osoby mające działalność gospodarczą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, ze skoro jesteśmy przy tym temacie, to warto  tutaj wspomnieć  o  firmie  ClickLease, która  oferuje  pełne wsparcie, jak  chodzi o takie aspekty jak  kredyt na samochód,  budowlane maszyny,  różnorodne sprzęty.   Tam dostępny jest  doradca leasingowy poznań, który was  nakieruje   na najkorzystniejsze opcje dla was.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo ciekawych porad na temat unieważnienia kredytu we frankach, nawet po jego spłacie możecie przeczytać tutaj: https://wio.waw.pl/artykul/czy-mozna-uniewaznic/1426227 Osoby, które spłaciły kredyt frankowy, coraz częściej decydują się na podjęcie walki o unieważnienie umowy z bankiem. Analizując umowę kredytową, kredytobiorcy mogą odzyskać część spłaconego kapitału. Dzięki wsparciu doświadczonej kancelarii prawniczej, nawet ci, którzy już zakończyli spłatę kredytu, mają szansę na uzyskanie korzystnego wyroku sądowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×