Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
antek332ss

Sofa do salonu

Recommended Posts

Ja bym zamówił taką https://www.sfmeble.pl/p/sofa-rozkladana-3-os-moghan-235-cm-czarna-nogi-zlote . Teraz w salonach nie są potrzebne ogromne narożniki, stawia się także w takich pokojach duże stoły z krzesłami dlatego jak mamy gości to oni odpowiednio się rozmieszczają w całym pokoju. Miejsc dla 10 osób na kanapie nie potrzeba. Można zawsze też dokupić jakiś fotel czy wygodne pufy. Taka welurowa kanapa na pewno zrobi wrażenie na nie jednym gościu. Zwłaszcza jej złote nóżki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie trzeba nikomu przypominać jak takie dodatki są istotne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również bardzo ważnym jest to aby wiedzieć jak usunąć zapach zwierząt z kanapy. Od siebie polecam wam zapoznanie się z materiałem https://www.interaktywna.pl/styl-zycia/dom/jak-usunac-zapach-zwierzat-z-kanapy/ ponieważ to właśnie tam bardzo dobrze o tym napisano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mamy tutaj fanów stylu loftowego? Salony w stylu loftowym to bardzo modne rozwiązanie. Każdego roku zdobywa coraz więcej zwolenników – wnętrze jest stylowe, industrialne oraz przestrzenne. Ostatnio natknąłem się na artykuł na ten temat https://mebel4u.pl/blog/salon-w-stylu-loftowym-jak-zaaranzowac . Oczywiście, w sieci można znaleźć dużo artykułów oraz inspiracji na temat tego stylu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×