Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
sagen

Okulary korekcyjne

Recommended Posts

Przede wszystkim trzeba iść do okulisty, który powie nam jaką ma się wadę, a potem do optyka i tam wybrać odpowiednie oprawki. Nie jest to skomplikowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zgadzam się, wizyta u specjalisty to podstawa. a jak już stwierdzi problemy to wtedy trzeba się rozejrzeć za okularami lub soczewkami. Jeśli zdecydujecie się na tą pierwszą opcją a do tego na co dzień pracujecie przy komputerze to przydadzą się też okulary korekcyjne do komputera. Można je kupić w salonach optycznych, ja polecam te marki Vision Express.

Share this post


Link to post
Share on other sites


Ostatnio gorzej widzę i zaczęłam się diagnozować, na razie z wyszukiwarką, takie czasy, bo do lekarza nie dostaniesz się tak szybko na kasę chorych. I wiem, że na pewno potrzebuję informacji astygmatyzm co to i jak mogę w tym względzie sobie pomóc. Podejrzewam, że mogę go mieć dziedzicznie, ale pewności nie mam. Dajcie mi znać, co sądzicie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Profesjonalna ocena wzroku: Optyk przeprowadzi kompleksowe badanie wzroku, które może wykryć nawet subtelne problemy, takie jak astygmatyzm, krótkowzroczność czy nadwzroczność. Dziś wybór oprawek u dobrych optyków, jest naprawdę bardzo imponujący, znajdziemy tam również bardzo luksusowe oprawki, która są nadążają za najnowszymi trendami - https://e-luxoptyk.pl/ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×