Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
SRP Factory

Naprawy, remonty, dorabianie części do maszyn

Recommended Posts

Dzień dobry,

Zdecydowaliśmy się napisać na forum o naszych usługach gdyż wiemy, że w rolnictwie często zachodzi potrzeba doraźnych napraw, remontów czy dorabiania części do maszyn na wymiar. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom możemy zaoferować takie usługi jak i wiele innych związanych np. z zabudowami.

SRP Factory jest firmą zajmującą się głównie budową konstrukcji stalowych oraz precyzyjnym cięciem CNC blach. Zajmujemy się również kowalstwem oraz spawaniem. Posiadamy bogaty park maszynowy, w tym oprócz wypalarki plazmowej CNC tokarkę, spawarkę, przecinarkę taśmową oraz kuźnię.

Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego zainteresowanych naszymi usługami. Gwarantujemy sprawne działanie i sensowne ceny.

SRP Factory Sp. z o.o.
ul. Matejki 4/7 41-902 Bytom
tel: 690 642 122
email: info@srpfactory.com
www.srpfactory.com
NIP 6263044860
KRS 0000925975
REGON 520174393
BDO 000548547
 
Adres zakładu
ul. Północna 74 lok.13
41-902 Bytom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest na polskim rynku firma, co produkuje części gumowe do maszyn rolniczych. Wyrabiają je, z różnych odmian tworzyła i są mega wytrzymałe oraz w bardzo dobrej cenie. Mój kolega posiada dosyć duże gospodarstwo rolne i zawsze coś kupuje w firmie KWARCIAK. Zawsze sobie zachwala tego producenta, więc na bank on jest godzien polecenia. Jak coś, to się mieści w Kłomnicach na Śląsku. A to jest adres do jego strony internetowej: https://www.kwarciak.com.pl/oferta/czesci-do-maszyn-rolniczych Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×