Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
SRP Factory

Naprawy, remonty, dorabianie części do maszyn

Recommended Posts

Dzień dobry,

Zdecydowaliśmy się napisać na forum o naszych usługach gdyż wiemy, że w rolnictwie często zachodzi potrzeba doraźnych napraw, remontów czy dorabiania części do maszyn na wymiar. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom możemy zaoferować takie usługi jak i wiele innych związanych np. z zabudowami.

SRP Factory jest firmą zajmującą się głównie budową konstrukcji stalowych oraz precyzyjnym cięciem CNC blach. Zajmujemy się również kowalstwem oraz spawaniem. Posiadamy bogaty park maszynowy, w tym oprócz wypalarki plazmowej CNC tokarkę, spawarkę, przecinarkę taśmową oraz kuźnię.

Zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego zainteresowanych naszymi usługami. Gwarantujemy sprawne działanie i sensowne ceny.

SRP Factory Sp. z o.o.
ul. Matejki 4/7 41-902 Bytom
tel: 690 642 122
email: info@srpfactory.com
www.srpfactory.com
NIP 6263044860
KRS 0000925975
REGON 520174393
BDO 000548547
 
Adres zakładu
ul. Północna 74 lok.13
41-902 Bytom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest na polskim rynku firma, co produkuje części gumowe do maszyn rolniczych. Wyrabiają je, z różnych odmian tworzyła i są mega wytrzymałe oraz w bardzo dobrej cenie. Mój kolega posiada dosyć duże gospodarstwo rolne i zawsze coś kupuje w firmie KWARCIAK. Zawsze sobie zachwala tego producenta, więc na bank on jest godzien polecenia. Jak coś, to się mieści w Kłomnicach na Śląsku. A to jest adres do jego strony internetowej: https://www.kwarciak.com.pl/oferta/czesci-do-maszyn-rolniczych Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę gdy chodzi o mnie to ja również jestem zdania, że bardzo istotną sprawą jest to aby wiedzieć gdzie bez problemów znajdziemy części zamienne do VW Ogórka. Jestem zdania, że takie sprawy są niezwykle ważne i właśnie dlatego ja również bardzo chętnie je czytam. Fajnie o tym napisano w https://warsawnow.pl/czesci-do-vw-ogorka-gdzie-kupic/ i w każdym razie zachęcam was do przeczytania tego wpisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×