Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
sagen

Aplikacje w branży fotowoltaicznej

Recommended Posts

EcoManager. Nie jest jakaś rozbudowana, ale kilka funkcji ma naprawdę fajnych. Przydaje się wycena części, giełda. Łatwo się znajduje daną rzecz w najniższą cenie. I masz tam fajny mini CRM do zarządzania klientami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założyłem konto, korzystam, bawię się. Jeszcze bez zamówień, ale to nastąpi w ciągu kilku dni.

Ogólnie wstępnie jestem z tego zadowolony, tym bardziej, że apka dostępna bez opłat.

Nieźle to wygląda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej niczego lepszego bez opłat nie znajdziesz. A nawet z opłatami to wątpię, aby była jakaś sensowniejsza apka. Swego czasu też szukałem odpowiednich i nic z tego nie wynikało. Ale jeśli coś znajdziesz, to podziel się info ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, na to wygląda. Trochę szukałem, przeglądałem, niczego ciekawego już nie ma, albo przynajmniej do niczego nie dotarłem.

W najbliższych dniach złożę pierwsze zamówienie, to zobaczymy, jak to wyjdzie, ale wstępnie mi się to podoba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej wątpię, aby było inaczej cenowo, tzn. żeby było gdzieś taniej. Nie raz to sprawdzaliśmy i zawsze przez nich wychodziło to optymalnie. No ale jasne - zamówisz, dostaniesz, to będziesz wszstko wiedzieć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszło. W sumie zweryfikowałem w wielu miejscach, więc fotkę, aby coś miało być nie tak.

Na ten temat wydaje mi się, że opcja trafiona, ale to dopiero wyjdzie w praniu.

Wstępnie zapowiada się, że to faktycznie pewne źródło. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×