Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Zenon42

Aranżacja wnętrz

Recommended Posts

Bardzo mi się podoba ten temat, lubię czytać o urządzaniu wnętrz i poznawać nowe rozwiązania, nowe sposoby i triki na aranżacje. Ja osobiście najbardziej lubię taki nowoczesny modernistyczny styl, pozbawione nadmierny ozdób czy zdobień i ornamentyki. Można powiedzieć, że podoba mi się minimalizm. Tutaj https://www.provident.pl/blog/jak-nowoczesnie-i-tanio-urzadzic-mieszkanie można poczytać ciekawe porady jak urządzić mieszkanie w nowoczesny sposób, ale przy tym bez nadwyrężania domowego budżetu. Fajny tekst, warto przeczytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy ktoś z was odwiedzał katowice centrum handlowe? Pytam, ponieważ słyszałam, że można tam spotkać się z najróżniejszymi sklepami i jest ich tam całkiem sporo. Także zastanawiam się czy nie wybrać się tam w najblizszy weekend. Co myslicie o tym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo modne są teraz żywe rośliny doniczkowe. Można kupić nawet takie, które nie wymagają praktycznie żadnej pielęgnacji, jak chociażby zamiokulkas. Dużo ciekawych informacji i porad dotyczących pielęgnacji roślin domowych znajdziecie w tym poradniku internetowym https://kropkiikwiatki.pl/.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×