Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
minutorenergia

FOTOWOLTAIKA Minutor Energia

Recommended Posts

MINUTOR Energia Sp. z o.o. to spółka wywodząca się z firmy MINUTOR Sp. z o. o., która od 2014r. świadczy na Polskim rynku wysoko wyspecjalizowane usługi techniczne dla przemysłu.

Od czterech pokoleń związani jesteśmy z przemysłem energetycznym i wydobywczym.

Dziś w dobie przemian związanych z walką ze wzmożoną emisją CO2, nie patrzymy tylko na wielopokoleniowe dziedzictwo, z którego jesteśmy dumni, ale również patrzymy w przyszłość, troszcząc się o przyszłe pokolenia.

Drogi przyszły prosumencie, jeśli podobnie tak jak Zarząd i cała załoga firmy Minutor Energia Sp. z o.o., z niepokojem patrzysz w przyszłość i bezpieczeństwo kolejnych pokoleń, nie pozostawaj bierny i już teraz zainwestuj we własną instalację fotowoltaiczną.

Dzięki unikatowemu doświadczeniu, związanemu z pracą w przemyśle, angażujemy nasze wykwalifikowane siły w budowę odnawialnych źródeł energii tak, by mogły one zasilić Wasze domy i firmy w zielony prąd i ciepło.

Zapraszamy!

NAPISZ
kontakt@minutor-energia.pl
ZADZWOŃ
+48 797 133 265
STRONA WWW
Minutor Energia


PANELE FOTOWOLTAICZNE | OZE | ENERGIA ZE SŁOŃCA | INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto zdecydować się na fotowoltaikę. Mając zamontowane panele fotowoltaiczne można bez najmniejszego problemu znacznie obniżyć rachunki za prąd. Dzięki nim można nawet wygenerować 95% dziennego zapotrzebowania energetycznego. Jeśli poszukiwałabyś odpowiednich informacji to zerknij na https://strefaenergii.com/ . Zdecydowanie fotowoltaiczne źródła energii to dobry wybór.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam panele na gruncie, dzięki takiej inwestycji znacznie oszczędzam na prądzie. Znajomy polecił mi ekipę https://www.otovo.pl/ i po przejrzeniu ich realizacji umówiłem się na spotkanie. Na stronie już skorzystałem z kalkulatora fotowoltaiki, moim zdaniem mają bardzo rozsądne ceny tym bardziej, że korzystają tylko z najwyższej jakości komponentów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×