Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
sagen

Muszyna - restauracja

Recommended Posts

Macie sprawdzone miejscówki w tej miejscowości, jeśli chodzi o jedzenie?

Jedną mamy z polecenia i to jest - https://strakija.pl/ Gdzie jeszcze warto się wybrać? Potrzebujemy 3-4 miejsca. Jeśli niczego takiego nie znajdziemy, to codziennie będziemy jeść tam. Totalnie już unikamy miejsc, których nie mamy zweryfikowanych. Wiemy, jak to się kończy ;-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwujecie w swoich restauracjach zawsze świeże produkty? Moim zdaniem to najważniejsza kwestia, jeśli chcemy sprawić, że klienci będą do nas wracać. Jednym z lepszych dostawców ryb i owoców morza jest na pewno https://fierseafood.com/ . Mają wszystko z własnych hodowli i zawsze dostarczają szybkie i świeże produkty!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś z Was szuka najlepszego producenta tradycyjnych wędlin z dziczyzny, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. Schab . Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prowadzenie restauracji może dawać satysfakcję, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to też przede wszystkim ciężka praca. Szczególnie, że trzeba podążać za różnymi trendami i serwować ciekawe menu, aby zainteresować klientów. Zerknijcie na stronę https://horecaline.pl/gastronomia/ , a przeczytacie tam o wszystkich ważnych kwestiach związanych z gastronomią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem podzielić się z Wami ekstra znaleziskiem dla fanatyków dobrego jedzenia. Ostatnio odkryłem portal https://resto.com.pl/restauracje-pruszcz-gdanski , który to w jednym miejscu gromadzi wiadomości o restauracjach w różnych miastach Polski. To prawdziwa kopalnia wiedzy dla tych, którzy uwielbiają odnajdować nowe smaki.
Przeglądając ów serwis, można wyszukać recenzje, oceny i menu restauracji, co upraszcza podjęcie decyzji, gdzie można się wybrać na obiad czy kolację. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami kuchni fusion, czy też klasycznych smaków - Resto ma coś dla każdego.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prowadzę swoją restaurację od bardzo niedawna i ostatnio postanowiłam zamówić ekspresy do gastronomii poniewaz potrzebowałam dobrego sprzętu aby moja kawa smakowała wyśmienicie bo klienci wtedy są bardzo zadowoleni. Polecam wam zagladnąć na stronę tej firmy bo mają duży wybór w swoich produktach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×