Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Zybik

Pomoc w wykryciu rui

Recommended Posts

Panowie, możecie podpowiedzieć, czego używacie, żeby sobie pomóc w wykryciu rui u loch? Mam wrażenie, że albo pokazują ją za późno, albo są zupełnie "niewzruszone". Stosujecie może jakieś preparaty, feromony? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bogus.bogu$, mikstury to na przeziębienie dobre, czosnek miód i te sprawy. Cytryny też fajnie dodać i prawie kociołek jak z tej bajki. Sama natura. No ale to przy przeziębieniu, a przy wykryciu rui u loch to z kolei feromony, które notabene też sama natura  przyniosła, a myśmy z nich zrobili użytek. :) No bo czemu sobie życia nie ułatwić? Odpowiadając jednak na pytanie tematyczne, tak, używamy u nas tego typu preparatów. Masz w ogóle doświadczenie z tego typu produktami Zybik?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 9.08.2021 o 23:32, Elanoor napisał:

bogus.bogu$, mikstury to na przeziębienie dobre, czosnek miód i te sprawy. Cytryny też fajnie dodać i prawie kociołek jak z tej bajki. Sama natura. No ale to przy przeziębieniu, a przy wykryciu rui u loch to z kolei feromony, które notabene też sama natura  przyniosła, a myśmy z nich zrobili użytek. :) No bo czemu sobie życia nie ułatwić? Odpowiadając jednak na pytanie tematyczne, tak, używamy u nas tego typu preparatów. Masz w ogóle doświadczenie z tego typu produktami Zybik?

O feromony mi chodziło ;) Weterynarz jednak bardziej doradzi i pomoże dobrać odpowiednie. Poinstruuje conieco. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, nie stosowałem wcześniej takich preparatów, ale słyszałem, że te w sprayu często się ulatniają w powietrze, a poczytałem trochę o tym BoarBetter i forma aerozolu i to, że posiada kompozycję trzech feromonów knura całkiem mnie przekonuje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skuteczne krople na katar to doskonałe wsparcie dla pacjentów z zatkaniem nosa i nadmierną wydzieliną. Dzięki unikalnej formule, krople działają miejscowo, zmniejszając obrzęk błony śluzowej i ułatwiając oddychanie. Ich szybkie wchłanianie przynosi natychmiastową ulgę, co pozwala pacjentom poczuć się lepiej w krótkim czasie. Krople na katar są odpowiednie dla osób w różnym wieku i ich skład jest bezpieczny dla zdrowia. To niezastąpione wsparcie w walce z katarowymi dolegliwościami, które pomaga pacjentom odzyskać pełnię zdrowia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×