Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
maryjane.volkman

Rower miejski?

Recommended Posts

Po pierwsze zadajmy sobie pytanie – do czego ma służyć nam wymarzony rower – do dojazdów do pracy i poruszania się po mieście? A może do treningów po nierównym, górzystym terenie? Jeśli zamierzamy poruszać się głównie po mieście, to odpowiedni będzie dla nas rower miejski. Jeśli zaś marzą nam się wyprawy w góry – to tu lepiej sprawdzi się rower górski. Jeśli więc zastanawiasz się jaki rower kupić poczytaj również pomocne artykuły w sieci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 26.12.2021 o 10:38, Msecuhymu napisał:

Muszę wymienić w swoim rowerze kasety. Polecicie jakiś sklep, w którym mogę zamówić je online? Trafiłam na ofertę sklepu https://iroman.pl/Kasety-rowerowe-c16 i wydaje mi się, że mają całkiem dobry asortyment.

Polecam ten sklep! Ostatnio kupiłam tam opony korzystając z tej oferty https://iroman.pl/Opony-rowerowe-c29 i bardzo jestem zadowolona z jakości opon i ceny, za którą je kupiłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to ma ułatwić codzienne dojazdy, to weź pod uwagę -  https://sportano.pl/p/59502/rower-elektryczny-ecobike-rx500-17-5ah-lg-czarny-1010406 Moim zdaniem kawał sprzętu, no i właśnie - nie musisz skupiać na jeździe wszystkich swoich sił. Wydaje mi się, że to jest rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu przypadkach, ale też kwestia taka, na jakich parametrach ci zależy. Standardowe rowery jednak mają swoje wady. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×