Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
igor44443

Herbata

Recommended Posts

A ja osobiście bardziej wolę Kawa Arabica ponieważ tego smaku i zapachu nic nie zastąpi. Dodatkowo na ich stronę macie świetną ofertę poniewaz przy zamówieniu od 149 zł macie darmową przesyłkę. Ja jestem bardzo zadowolona i na pewno już nie zmienię dostawcy mojej kawy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubię herbatę, ale wolę pić zdrowe odpowiedniki. Słyszałam, że matcha jest bardzo zdrowa i oczyszcza organizm. Dobrej jakości liście można kupić tutaj https://ouritsumatcha.pl/ . Ich herbaty są zbierane na niewielkich polach w Japonii, gdzie są też pakowane, dzięki czemu zachowują świeżość. Poza tym posiadają certyfikaty, które potwierdzają wysoką jakość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem z zakupem herbaty. To zawsze wartościowa informacja dla innych miłośników herbaty. Jeśli jesteście zainteresowani eksploracją różnych rodzajów herbaty, to polecam również zajrzeć na stronę https://rankingiproduktow.pl/ranking-yerba-mate/ Znajdziecie tam rankingi i recenzje różnych marek i rodzajów herbaty Yerba Mate. To może być przydatne, jeśli jesteście ciekawi tej odmiany herbaty lub szukacie czegoś nowego do wypróbowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×