Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
igor44443

Adwokat

Recommended Posts

Wszystko zależy od tego z jakiej konkretnie dziedziny prawa potrzebujesz pomocy. Od prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, prawa pracy, spadkowego polecam mecenas Magdalenę Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . To konkretna, profesjonalna osoba, która każdą sprawą zajmuje się z pełnym zaangażowaniem. Ma świetne podejście do klienta i jest empatyczna. Jej kancelaria współpracuje z notariuszami, komornikami, jak również z adwokatem kościelnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jeśli zmagacie się z takimi problemami, to powinniście w pierwszej kolejności zorientować się, kto mógłby być dla Was najlepszym wsparciem. Ja wychodzę z założenia, że jeśli chodzi na przykład o  porady prawne nieruchomości, zawsze warto sięgać po jak najrzetelniejszą pomoc. Tutaj w grę wchodzą duże pieniądze, więc nie ma co ryzykować. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej samo korzystanie z różnego rodzaju usług prawnych jest przecież czymś bardzo normalnym i ja również jestem zdania, że dobrze wiedzieć do kogo się udać. W momencie jak ja mam jakiś problem na który nie znam odpowiedzi to za każdym razem u radcy prawnego https://ewatomala.pl/ uzyskuję satysfakcjonującą mnie odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×