Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
rolniksam

Skup maszyn rolniczych jaki polecam

Recommended Posts

Ostatnio miałem problem ze sprzedażą swoich maszyn. Jak wiadomo każda maszyna ma swoje za sobą i czasami ma swoje Uszkodzenia. Nie wiem jak wy ale ja nie mam bardzo nerwów do ludzi. Dlatego szukałem oferty jakiegoś  skupu maszyn. jest ich trochę na rynku, zwykle prowadzone są przez typowych handlarzy, tych nie trawię jeszcze bardziej... Zaskoczyła mnie jedna strona. Mianowicie https://skup-maszynrolniczych.pl . Odebrał z głosu młody i miły człowiek. Po krótkiej i rzeczowej rozmowie zostałem poproszony o przesłanie zdjęć. Reszta przebiegła standardowo bo starałem się opisać maszyny szczegółowo. Wszystko bez żadnego marudzenia, pieniądze dostałem do ręki. Polecam firmę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

wolny1 osobiście wyceniałem w obu  firmach i w skup-maszynrolniczych.pl dostałem znacznie lepszą cenę. Po ustaleniach przez telefon na miejscu gość sprawdził stan czy się wszystko zgadza i wypłacił pieniądze. Miałem styczność z handlarzami, przez telefon wszystko pięknie a jak jest na miejscu to już zupełnie inna gadka. Dlatego polecam tą firmę bo tu nie było takich rzeczy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę firmy, z której usług sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy, która zajmuje się naprawą oraz konserwacją silników elektrycznych, pomp wodnych lub wentylatorów przemysłowych, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie http://silkon.com.pl/co-to-jest-przezwajanie-silnikow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Częściami maszyn nazywamy typowe elementy powtarzalne, jak śruby trapezowe, dociski szybkomocujące, sprzęgła, koła łańcuchowe/zębate stożkowe/zębate/pasowe zębate/zębate modułowe/pasowe klinowe, sprężyny, stosowane powszechnie we wszystkich maszynach i urządzeniach mechanicznych.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej! Znalazłem ostatnio w sieci ciekawy tekst! Artykuł dostępny pod linkiem https://agropilica.pl/jak-wybrac-odpowiednie-czesci-do-prasy/ stanowi cenne źródło informacji na temat nowoczesnych technologii w rolnictwie. Autor w sposób klarowny i przystępny przedstawia kluczowe aspekty związane z doborem właściwych części do prasy. Tekst nie tylko omawia kwestie wyboru elementów, ale także przedstawia potencjalne korzyści wynikające z ich zastosowania w kontekście utrzymania maszyny w optymalnym stanie.

Artykuł jest szczególnie polecany dla osób zainteresowanych tematyką rolnictwa i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zachęcam do lektury wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat innowacji w rolnictwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×