Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
materazzo

Ubezpieczenie oc

Recommended Posts

Czy jeżeli zrobimy szkodę z ubezpieczenia OC samochodu to zniżka jest zabierana na wszystkie nasze pojazdy czy tylko na ten konkretny który uczestniczył w szkodzie? Czy jeżeli pojazd był na żonę to mężowi tez zabiera się zniżkę, gdy inne pojazdy są na męża?
 
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ubezpieczenie jest na Ciebie to tylko na pojazdy zarejestrowane na Ciebie - Chyba że mąż jest wpisany w polisie jako użytkownik to szkoda może figurować również na niego. Ale najlepiej jest zorientować się w towarzystwie ubezpieczeniowym i zobaczyć jaka maja polityke w tym względzie.

Jeśli mogę coś zasugerować to będzie to firma Compensa

https://www.compensa.pl/

Zorientuj się jak to wyglada u nich ze zniżkami. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie ma ochrony zniżek to lecą wszystkie zniżki na wszystkie auta, przyczepy i maszyny zarejestrowane na tę osobę. Dlatego ja mam na siebie wszystkie maszyny, a na żonę mam zarejestrowane wszystkie auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że ogólnie gdy jesteśmy właścicielami pojazdu mechanicznego to jak najbardziej ważną kwestią jest to, aby mieć również dobre i obowiązkowe ubezpieczenie OC. Ja również całkiem niedawno czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/dobrowolne-ubezpieczenie/ czym w ogóle jest darmowe ubezpieczenie. Jak dla mnie taka wiedza jest niezwykle istotna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokładnie, ubezpieczenie OC to obowiązkowa kwestia i warto aby te polisy były także dla nas korzystne jeśli chodzi o wszelkie warunki w razie jakiegoś wypadku. Ja zwykle korzystam z doradztwa w tej kwestii od firmy https://beesafe.pl/  i jeszcze nigdy nie było żadnego problemu. polisy są dobrze skonstruowane i nie wychodzą strasznie drogo - wręcz przeciwnie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×