Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Pawel3313

oczyszczacz powietrza

Recommended Posts

Ja używałem w swoim życiu trzech. Dwa pierwsze to totalna beznadzieja za 100 złotych, słabo nawilżały i w sumie stosunkowo szybko wysiadały. Kilka miesięcy temu postanowiłem zainwestować trochę więcej i zakupiłem Stadler forma viktor. Udało mi się go wyhaczyć za fajne pieniądze. Spora moc i fajna wydajność. Czuć różnicę. A wy macie do czynienia z Stadler formem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe ja tak samo miałam kiedyś tani oczyszczacz który rzęził i mało co pomagał. Nawet nie wskazywał zanieczyszczenia powietrza. Błąd że kupiłam. Teraz mam porządny sprzęt polskiej firmy Mateko model Aria https://mateko.pl/produkt/aria-hybrydowy-oczyszczacz-powietrza/. Jest cudowny z wyglądu, ale skuteczność jest nie do opisania, po 20 minutach już czuć że się oddycha lżej i przyjemniej. Można się zrelaksować i lepiej się śpi :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja właśnie myślałam że kupując oczyszczać powietrza to pozbędę się brzydkiego zapachu z domu jednak właśnie on dalej się utrzymywał. przeczytałam na stronie kastelnik.pl/ozonowanie-pomieszczen-zabrze/ że właśnie w takich sytuacjach najlepiej zrobić ozonowanie. Polecam wam taką opcję bo teraz mój dom świetnie pachnie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dyskusje na temat energooszczędności w klimatyzacji są niezwykle ważne. Znalazłem wartościowy artykuł na stronie Ansel, który omawia, jak wybór odpowiedniego systemu klimatyzacyjnego może przyczynić się do oszczędności energii https://ansel.pl/klimatyzacja więc zachęcam do jego lektury. To zagadnienie zasługuje na uwagę, ponieważ wpływa zarówno na nasze portfele, jak i środowisko naturalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o czyste powietrze, to okazuje się, że niektórzy czasem mają wysokiej jakości wentylację lub rekuperację zamontowaną w budynkach, ale zapominają o jej regularnej konserwacji. Na czym to ma polegać? Między innymi na czyszczeniu kanałów wentylacyjnych. Firma Danduct jest wieloletnim dystrybutorem sprzętu używanego przez wykwalifikowanych specjalistów do czyszczenia kanałów. Dzięki temu powietrze jest zdrowe do oddychania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kluczową sprawą we wnętrzach, w tym w łazience jest odpowiednia wentylacja - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/odpowiednia-wentylacja-w-lazience-jakie-rozwiazania-wybrac-aby-uniknac-wilgoci-i-plesni . Wentylator łazienkowy działa na zasadzie wydmuchiwania powietrza na zewnątrz lub do przewodu wentylacyjnego. Głównym celem jest usunięcie wilgoci, która powstaje podczas kąpieli i prysznicu, co zapobiega problemom związanym z wilgocią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×