Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Hala stalowa czy murowana

Recommended Posts

W pełni zgadzam się z przedmówcą. Dobrze postawiona hala stalowa będzie Ci służyć przez wiele lat. Musisz tylko zatrudnić fachową ekipę budowlaną. Konstrukcja stalowa jest ciężka i nawet drobne niedopatrzenia mogą mieć smutne konsekwencje.

_____________________________

fachowcy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez względu na to, na którą halę się zdecydujesz, musisz przed budową dokładnie sprawdzić teren - np. czy grunt jest odpowiednio wzmocniony, w przeciwnym razie może nie wytrzymać takiego obciążenia. O wzmacnianiu podłoża, a także innych pracach geotechnicznych doczytasz na http://www.geocarbon.pl/roboty-geotechnicze-jakie-wykonywane-sa-przez-specjalistow-od-geotechniki/ dzięki temu łatwiej będzie ci rozplanować całą inwestycję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie, że hala stalowa. Postawisz w ciągu paru tygodni a nie miesięcy czy lat jak bywa z halami murowanymi. Masz dobre konstrukcje, ekipę i kilka dni i hala stoi. I nie będzie niczym się różnić od tej murowanej jak mowa o funkcjonalności, solidności, wytrzymałości. Konstrukcje najlepiej brać od  https://www.metaltech.pl/ . To firma z dużym doświadczeniem, działają kompleksowo i realizują zlecenia od początku do końca. Mają nowoczesne maszyny, korzystają z najlepszej stali. Ich konstrukcje są zdecydowanie najlepsze na rynku. Pilnuję terminów, do tego oferują rozsądne ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może hala namiotowa? Świetnie sprawdzają się w rolnictwie, warto jest zorientować się w zakresie postawienia w tej firmie:  https://inamiot.pl/  Na wzniesienie hali nie potrzeba wiele czasu - maksymalnie 30 dni i to w przypadku bardzo dużych obiektów.  To kilkakrotnie szybciej niż w przypadku murowanego budynku. Jak równeiż stalowego. Poza tym cena bedzie tutaj na pewno o wiele niższa.  

Wytrzymałość jest dobra - oczywiśćie przy regularnym prowadzeniu konserwacji, szczególnie w przypadku elementów konstrukcyjnych. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×