Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Solarika

Fotowoltaika- rozwiązanie dla rolników

Recommended Posts

Dzień dobry,

jesteśmy firmą z Poznania, która ma na swoim koncie duże doświadczenie w zakładaniu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw rodzinnych i rolniczych. Dysponujemy ogniwamy fotowoltaicznymi z własnego importu, co pozwala nam zaoferować bardzo korzystną cenę na instalacje fotowoltaiczne. Podczas wyceny każdej instalacji fotowoltaicznej, staramy się w spełnić wszystkie oczekiwania Klienta. Jesteśmy elastyczni w kwestii wyboru podzespołów, więc jak masz już wybrane ogniwa fotowoltaiczne czy falownik, które chcesz umieścić w fotowoltaice na swoim dachu – przygotujemy dla Ciebie ofertę właśnie na takie komponenty!

Zapraszamy na stronę:

https://solarika.pl/

 

Solarika logo.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dofinansowania są naprawdę pomocne, bez nich nigdy nie byłoby mnie stać na taką inwestycję. Jeżeli szukacie firmy, która naprawdę profesjonalnie podchodzi do zadania, to polecam SPR Polska. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz więcej osób w moim otoczeniu inwestuje w panele fotowoltaiczne. Nie dziwię się, sam mam i oszczędności są naprawdę ogromne. A koszty inwestycji z tego co wyliczyłem zwrócą się w przeciągu kilku lat. Zobaczcie na ofertę https://eeef.pl/o-nas/ ta firma ma także usługi skierowane dla rolników, elektrownie na gruncie dla rolników. I co ważne zobaczcie sobie w zakładce dotacje jakie pieniądze dodatkowo na ten cel można uzyskać. Są to między innymi środki z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich czy dofinansowanie do fotowoltaiki dla rolników z NFOŚiGW, czyli tzw. program Agroenergia. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie macie zdanie na temat magazynu energii? Warto dopłacić do fotowoltaiki i zdecydować się na taką propozycję czy jednak lepiej wybrać inne usługi? Pytam, ponieważ od razu zainteresowały mnie informacje na stronie https://doradcyenergetyczni.com.pl/fotowoltaika/magazyny-energii-dla-instalacji-fotowoltaicznych/ i teraz mam spory dylemat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotowoltaika to tak naprawdę rozwiązanie dla wszystkich. Tutaj  https://rzeszow-news.pl/czy-fotowoltaika-sie-oplaca/ możecie poczytać na temat opłacalności montażu paneli fotowoltaicznych. W artykule znajdziecie wiele argumentów, przeczytajcie. Trzeba iść z duchem czasu i stawiać nie tylko na ekonomiczne, oszczędne rozwiązania ale też ekologiczne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×