Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Solarika

Fotowoltaika- rozwiązanie dla rolników

Recommended Posts

Dzień dobry,

jesteśmy firmą z Poznania, która ma na swoim koncie duże doświadczenie w zakładaniu instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw rodzinnych i rolniczych. Dysponujemy ogniwamy fotowoltaicznymi z własnego importu, co pozwala nam zaoferować bardzo korzystną cenę na instalacje fotowoltaiczne. Podczas wyceny każdej instalacji fotowoltaicznej, staramy się w spełnić wszystkie oczekiwania Klienta. Jesteśmy elastyczni w kwestii wyboru podzespołów, więc jak masz już wybrane ogniwa fotowoltaiczne czy falownik, które chcesz umieścić w fotowoltaice na swoim dachu – przygotujemy dla Ciebie ofertę właśnie na takie komponenty!

Zapraszamy na stronę:

https://solarika.pl/

 

Solarika logo.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja jestem ze śląskiego...a u nas w temacie fotowoltaiki na pierwszym planie jest ta firma https://levada.pl/produkt/longi-solar-lr4-60hph-370m/ Działaja kompleksowo, bo wszystko ogarniaja we własnym zakresie bez podwykonawców. Sami przygotowuja oferte, montują a pozniej serwisują. Maja zreszta tez korzystne warunki kredytowe dla swoich klientów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli interesuje was instalacja fotowoltaiczna to zobaczcie na stronę  instalacje fotowoltaiczne Poznań  tutaj jest wiele pomocnych informacji oraz firma która przedstawia ofertę na profesjonalny i solidny montaż paneli fotowoltaicznych. Zajmują się też serwisem takich paneli w Poznaniu i okolicy. Zerknijcie i zapoznajcie się z ich całą ofertą. Polecam. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli myślisz nad założeniem paneli słonecznych u siebie w domu, to warto pomyśleć także nad solidnym sprzętem. Moim zdaniem firma  https://www.fox-ess.pro/ ma najlepszy sprzęt, sporo o niej czytałam, dlatego też czekam tylko aż ich falowniki wejdą do sprzedaży i będę kończył u siebie fotowoltaikę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×