Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
tomek8884

Opony do ciągników

Recommended Posts

Cześć! Temat może już się tutaj pojawił, ale szukam opon do mojego ciągnika, no i nie ukrywam, że zależy mi na bardzo dobrej cenie. Może jesteście w stanie polecić mi jakieś sprawdzone sklepy, w których nie będzie problemu z dostarczeniem opon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem Ci, że na szczęście w dzisiejszych czasach są takie możliwości, że kompletnie nie ma żadnego problemu z tym, aby zamówić sobie opony do ciągnika online. Mój Marian zamawiał ostatnio opony na stronie https://www.hurtopony.pl/ Wybrał, zamówił i za jakiś czas były one u nas w domu. A cena? Nawet takiego wydatku zbytnio nie odczuliśmy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O super! Dzięki za szybki odzew! Widzę, że korzystanie z tej strony jest bardzo proste. Wpisuje się model i sprawdzamy propozycje, jakie nas interesują. Jestem ciekaw, w jaki sposób je dostarczają skoro są one tak duże. Może jak zaoszczędzę na oponach do ciągnika, to zamówię sobie jeszcze jakieś nowe do osobówki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie muszę powiedzieć, że oferta hurtopony.pl jest nam bardzo dobrze znana i dla mnie wiadomo było, że mają tak dobre ceny, dlatego też potwierdzam, że warto skorzystać. Powiem Ci, że często, nawet online nie wszyscy takie ceny oferują. Stacjonarnie nie kupuję już dawno, bo to kompletnie nie opłacalne, a i zawsze z transportem jeszcze problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×