Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Guest yaros

Dopłaty dla młodych rolników

Recommended Posts

Guest yaros

Witam

Czy wie ktoś co bądzie z programem "Młody rolnik", czy bądzie nowa edycja w tym roku, a jeżeli tak to czy zaostrza zasady otrzymywania dotacji. Chodzi mi szczególnie o możliwość dzierżawy gruntów rolnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o szczegóły to dowiemy się wraz z rozpoczęciem programu "Młody rolnik" Teraz można mniej więcej sobie rozmyślać jak to będzie, zapewne kwota lekko wzrośnie niż dotychczas, ale jeżeli o same szczegóły to musimy poczekać. Chyba, że źródła z których czytałem są niewłaściwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, jak się ludzie zbiorą w kupę to mogą dużo zdziałać. Martwi mnie tylko, że wśród polaków jest taka mentalność, że jak co do czego to rezygnują. Jak słoma się wypalają szybko. Dziwne.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiedza sama się nie wsadzi do głowy, muszą być chęci. Jak by mi się nie chciało szukać samochodu to poszedłbym do pierwszego lepsego salonu i kupił pickupa. A tak, wysiaduję wieczorami i przeglądam testy i specyfikacje techniczne interesujacych mnie aut. Chęci tu też mają dużo do powiedzienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do wykształcenia, to moze być również oczywiście jakiś kurs. Ale, mając inżyniera z Rolnictwa, wasz wniosek otrzymuje (bodajże) 5 pkt. Natomiast wniosku techników rolnctwa, po kursach, mają 2-3 pkt. Jakoś tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×