Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
alicjast

1200 kcal

Recommended Posts

Nie ma takiej możliwości. Tak drastyczne diety są bardzo szkodliwe dla organizmu, dlatego też nie powinno się ich stosować. Jeśli zależy Wam na swoim zdrowiu, to dieta 1800 kcal mogłaby się u Was sprawdzić dobrze. Pamiętajcie, że nie zawsze im mniej, tym lepiej. Liczy się przede wszystkim Wasze zdrowie! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1200kcal? A z taka dzienną kalorycznościa da sie przeżyc chociaz jeden dzień? Jak? Błagam...to nie jest sposób na życie. To ciagla głodówka i dieta, która niszczy organizm. Do odchudzania nalezy podejść z głową. Łapcie troche informacji na temat właściwego i skutecznego zrzucania wagi https://zwalczotylosc.pl/bariatria/ Najlepiej zwrocic sie o pomoc do bariatry. Wspólnie ustalicie przebieg terapii odchudzajacej oparty nie o kulę wróżbity, ale o wyniki badań

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak czy inaczej warto zastanowić się nad dodatkowym wspomaganiem tj. https://www.trec.pl/. Odżywka proteinowa, może stanowić zdrowy element diety. Jest ona źródłem pełnowartościowego białka. Nie dostarcza nam dużej ilości tłuszczy i węglowodanów. Może znaleźć się w jadłospisie osób aktywnych fizycznie, jak i tych bez zamiłowania sportowego. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×