Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
karol123

Zbiorniki na nawozy lub paliwo różne rozmiary

Recommended Posts

Oferujemy różnej wielkości zbiorniki do wykorzystania jako złom lub zbiorniki na szambo, paliwo do maszyn, deszczówkę, wodę, nawozy, obornik, gnojowice lub na przydomową oczyszczalnię ścieków.

Pojemności/cena:

2250L/700zł

3000L/1350zł

8000L/3500zł

16000L/4400zł

30000L/13500zł

40000L/16500zł

Możliwość organizacji transportu.

Tel 507 036 484 

lub 579 012 507

image.jpg

image (1).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakup zbiornika na paliwo u odpowiedniego sprzedawcy jest bardzo ważny. Podczas tego typu zakupów musimy zwracać uwagę na odpowiedni stosunek jakości do ceny. Szukałem pomocy ostatnio w zakupie zbiornika i trafiłem na stronę  http://zbiornikipaliwa.com.pl/  Jest to producent zbiorników paliwa. Czy myślicie, że warto skorzystać z propozycji tej firmy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbiornik walcowy LPG to specyficzny rodzaj zbiornika przeznaczonego do przechowywania ciekłego gazu naftowego (LPG). Jego charakterystyczną cechą jest cylindryczny kształt, który ułatwia transport i montaż. Zbiorniki walcowe LPG są często używane w domach, przedsiębiorstwach i pojazdach jako źródło energii. Są one projektowane z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa i posiadają zawory oraz systemy regulacji w celu zapewnienia bezpiecznej eksploatacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszych czasach auta zasilane gazem LPG nikogo nie dziwią. Zupełnie inaczej ma się sytuacja gdy mówimy o zasilaniu gazem LPG silnika wysokoprężnego. Pan Wiesław Włazałek z powodzeniem montuje instalacje do silników diesla od 30 lat. Jednym z jego projektów jest kombajn Claas Lexion zasilany w 30 procentach gazem LPG.

Przeczytaj na agroprofil.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×