Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
alicjast

Jedzonko

Recommended Posts

Przecież dieta nie jest karą i nie powinna być w ten sposób przez Was odbierana! Zawsze musicie zwracać uwage na to, by jak najlepiej podejść do tego tematu. Jeśli zależy Wam na bezpiecznym odchudzaniu, to sprawdźcie https://lekarzebezkolejki.pl/blog/dieta-oxy-na-czym-polega-i-czy-warto-ja-stosowac/w-791 Może będzie to odpowiednie dla Waszego organizmu.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo za dobrą decyzję. Początki nie są łatwe. Uważam, że poradziłem sobie całkiem nieźle, więc mogę ci dać kilka rad. Najważniejsze to ułożyć sobie jadłospis i się go trzymać. Jakie posiłki gotować? Z jakich składników? W wyborze pomogły mi blogi o zdrowym odżywianiu. Polecam ci poczytać https://onedaymore.pl/blog/amarantus/ O istnieniu wielu produktów nie miałem nawet pojęcia np. o amarantusie ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benfotiamina działa jako blokada na drodze powstawania końcowych produktów zaawansowanej glikacji (AGEs), które powstają w przypadku długotrwale podniesionego poziomu cukru we krwi. Związki te mogą prowadzić do wystąpienia powikłań cukrzycowych w postaci retinopatii i nefropatii, ale także reumatoidalnego zapalenia stawów czy choroby Alzheimera. Jest to moim zdaniem bardzo istotne - więcej dowiedziałam się na https://www.bodypak.pl/pl/wsb/966_benfotiamina-i-sulbutiamina-pochodne-witaminy-b1.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was korzystał z diety South Beach https://www.budujmase.pl/diety/o-dietach/dieta-south-beach-zasady-opinie-efekty-fazy.html? Zasady diety South Beach są w miarę proste i nietrudno je zapamiętać. Jej główną zaletą jest to, że podczas stosowania tego sposobu żywienia nie trzeba liczyć kalorii, nie ma również konieczności sprawdzania w potrawach ilości składników odżywczych. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja natomiast zastanawiam się nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego. Dużo dobrego słyszałem o "Miód Malinie" - dowożą do mojego miasta i chyba się na nich skuszę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×