Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
GS1975

Siłownia - co wybrać

Recommended Posts

Poradźcie mi proszę... chcę zapisać się na siłownię, raczej na zajęcia grupowe, ale nie bardzo wiem, na co się zdecydować. Interesuje mnie spinning, ale nie wiem, czy dam rady pedałować nieprzerwanie przez 50 min. Może jakiś fitness albo płaski brzuch? Chociaż, nie wiem, czy na płaski brzuch się nadaję, bo najpierw chyba musiałabym jednak schudnać. A może bodybalance na poczatek? Tylko, czy przy tym można schudnać?

Gosia,
bonus-czystosc.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam za to inne trochę poważniejsze pytanie do osób, które już jakiś czas na siłowni ćwiczą - czy jeśli chodzi o budowanie mięśni dodajecie sobie coś specjalnego do diety czy tylko czysta micha i treningi do upadłego? ja przeglądam właśnie stronę z https://euro-sterydy.pl/ i tak się zastanawiam czy nie spróbować trochę się podbudować w taki sposób - jak sądzicie to dobry pomysł? Tam przynajmniej profesjonaliści są w stanie mi coś doradzić i firmy są sprawdzone a nie jakieś lewe substancje na siłowniach niewiadomego pochodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 14.12.2019 o 10:05, funk.jameson napisał:

Skontaktowałbym się z trenerem.

Wiesz, to chyba najlepsze wyjście. Samemu ciężko jest ułożyć trening i odpowiednią dietę do tego. Jednak jakąś wiedzę trzeba mieć. Ja dojeżdżam do Rzeszowa do City Fit https://cityfit.pl/kluby/plaza-rzeszow/ Początkowo chodziłem dwa razy w tygodniu na siłownię. Jednak stwierdziłem, że przyda mi się fachowe podejście do mojego treningu. Na szczęście są tam profesjonaliści. Teraz widzę efekty mojej pracy. Wtedy ćwiczyłem i nic nie było widać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×