Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
iksi99

Materac dla dziecka z alergią

Recommended Posts

Zgadza się, dla dziecka z alergią ten materac będzie dobrym wyborem, natomiast dobre materace do spania można też zamówić internetowo, jest wtedy taniej, często wybór jest większy niż w sklepie stacjonarnym. Ja tam zamówiłem wygodny sprężynowy materac do siebie, dobrałem twardość do mojej wagi i śpi mi się naprawdę fajnie.

Jak dziecko ma alergię to pomyśl czy nie zainwestować poza materacem też w oczyszczacz powietrza. Będzie usuwał roztocza, alergeny, bakterie i wirusy z powietrza też. . Model  https://matrixmedia.pl/oczyszczacz-sharp-ua-hg50e-l-glosnik-bluetooth.html  mogę szczerze polecić. Może nie jest najtańszy ale naprawdę warto zainwestować bo wydajność wysoka a do tego będzie jeszcze nawilżał powietrze. Automatycznie się wyłącza, włącza, ma czujniki i sam określa kiedy powietrze wymaga oczyszczenia a kiedy nawilżenia. 

Przy alergiku (jeśli mówimy o alergii wziewnej) to oczyszczacz jest podstawą. To już się nawet nie ma co zastanawiać, koszt oczyszczacza zwróci się szybko, kiedy nie trzeba będzie tylu leków kupować na katar czy przeciwhistaminowych, nie mówiąc już o samym komforcie. Jakbym miała konkretnie model polecić to Coway airmega bo naprawdę super wygląda. Postawisz w salonie i straszyć nie będzie ;) Cichy jest do tego , nawet kiedy jest na najwyższym stopniu oczyszczania