Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Denis

Pożyczka pod zastaw

Recommended Posts

Dzień dobry,

Chciałbym zaproponować pożyczkę dla rolników mających trudności z otrzymaniem finansowania. 

Proponowane pożyczki są pod zastaw sprzętu rolniczego, jednak w przypadku innych zabezpieczeń jesteśmy w stanie negocjować.

Banki utrudniają Ci pracę, a Ty potrzebujesz środków na inwestycje? Zadzwoń - 790215366

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pożyczki pod zabezpieczenie od firm prywatnych, często są na wysokim oprocentowaniu ze względu na to, że prywatne firmy pożyczają swoje pieniądze i oczekują: wysokiego zysku z interesu oraz często tego typu finansowanie udzielane jest na krótki okres. Nasza firma, również udziela pożyczek prywatnych, ale w większości przypadków staramy się szukać tańszych rozwiązań w Bankach. Ewentualnie gdy Klient posiada zadłużenie np. w urzędzie skarbowym na kwotę X to w pierwszej kolejności przechodzimy do decyzji pozytywnej w Banku, a zadłużenie spłacamy z udzielonej pożyczki prywatnej - dzięki temu Klient nie musi dawać nic w zastaw a przy tym otrzymuje finansowanie z Banku na niskim oprocentowaniu.

www.efce-group.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kredyt bez BIK i KRD to bardzo dobra propozycja dla osób, które niestety mają takie problemy. Pomoc gotówkowa w niskiej kwocie na pewno będzie potrzebna na pilne cele i często drobne pożyczki bez takie osoby są możliwe do spłacenia. Jeśli takiej pożyczki potrzebujecie, to koniecznie wejdźcie na stronę https://taniopozyczam.pl/kredyt-bez-bik-i-krd .

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszych czasach mnóstwo osób decyduje się na pożyczki i wydaje mi się, że śmiało można korzystać sobie z różnych opcji, jeśli oczywiście zależy Wam na najlepszych warunkach. Wejdźcie sobie na stronę  https://pozyczkipozabankowe.olx.pl/ i tam możecie sprawdzić sobie, jakie pożyczki Wam oferują. Sprawdzanie warunków to najważniejsza opcja w tym wszystkim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×