Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
monia456

Praca zagranicą

Recommended Posts

Jaka praca zagranicą najlepiej sprawdza się dla Kobiety? Widziałam ciekawe propozycje na https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ i zastanawiam się nad taką pracą,bo na bardzo dobrych warunkach. Mają wiele ciekawych propozycji w różnych miejscach w Niemczech, myślę że każdy by znalazł coś ciekawego dla Siebie. Może ktoś z was tam właśnie pracował? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to musi być praca zagranicą? Aktualnie u nas w kraju też są dobre warunki pracowe, a nie oszukujmy się masz możliwość pracy w lepszych warunkach i wyższych stanowiskach niż np. sprzątaczka zagranicą. Np. tutaj https://www.aplikuj.pl/oferta/349135/pracownik-biurowy-administracyjno-techniczny-praca-stala-zuza-poland#backto=%2Fpraca%2Fczechowice-dziedzice jest oferta pracy biurowej, moim zdaniem bardzo dobra, odpowiednio płatna i wcale nie wymaga jakiejś ogromnej wiedzy czy doświadczenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście uważam, że warto wyjeżdżać do pracy za granicę. Tym bardziej, że w znalezieniu takiego zatrudnienia może pomóc jakaś dobra agencja pracy, na przykład Poland Workforce, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://polandworkforce.com/praca-za-granica/. Polecam, według mnie warto z tego skorzystać ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co ja wiem to dobrze jest wyjechać do Niemiec do pracy, zarabia się tam dużo a nie jest daleko od kraju. Ja pracowałem, dostawałem wtedy też zasiłek rodzinny na dziecko które mam w kraju, tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zasilek-rodzinny-niemcy poczytacie jak się o niego starać. Firma może wam w tym pomóc jak nie wiecie jak się za to zabrać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×