Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
stek

Odzież robocza

Recommended Posts

Odzież robocza powinna być zapewniona przez pracodawcę a pracodawca powinien być świadom tego, ze jesli nie zapewni odpowiedniego ubrania w niebezpiecznych warunkach pracy, albo takich które mogą uszkodzić standardowe ubranie pracownika, może liczyć sie z nieprzyjemnymi konsekwencjami. 

Odzież powinna być dobrana do odpowiedniego stanowiska.Jak również wykonana z dobrej jakości materiałów tak aby nie trzeba było potem kupować jej ponownie
Polecam zer swojej strony sklep Ferpol. https://www.ferpol.pl/koszule-robocze/15978-koszula-flanelowa-.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy na pewno istnieje jakieś niebezpieczeństwo przy wykonywanych obowiązkach. W tych czasach nie jest trudno o zachowanie wszelkiej ostrożności. O jakie produkty ochronne dokładnie pytasz? 

 

 

 

___________________________________
automaty vendingowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy istnieje ryzyko zagrożenia życia lub zdrowia, to pracodawca na pewno musi zapewnić Wam odzież roboczą. To samo tyczy się też pracy, w której możesz łatwo naruszyć swoje mienie. Jednak nie zawsze pracodawca to zapewnia, dlatego jakbyś szukał odblaskowych spodni roboczych, to koniecznie zajrzyj na https://anco.com.pl/pl/c/Spodnie-robocze-odblaskowe/286.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo często jest tak, że zakład dostarcza ubranie robocze, bez względu na stanowisko. Szczególnie w zakładach produkcyjnych jest to praktykowane. Jeśli jednak Twój pracodawca nie dostarczył Ci ubrań to myślę, że warto zajrzeć tutaj: https://www.beta24.pl/promocja-q1.html :) Mają duży wybór odzieży roboczej! Szczególnie funkcjonalne są spodnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×